بورسیه و اقامتفراخوان

رزیدنسی ادبی لهستان UNESCO City of Literature

این رقابت توسط Kraków UNESCO City of Literature در کشور لهستان برگزار می شود.

این رویداد مختص نویسندگان تازه کار و شاعرانی است که حداقل یک کتاب منتشر شده دارند و در حال حاضر روی یک پروژه ی نویسندگی کار می کنند و دوست دارند راجع به جامعه ادبی لهستان بیشتر بدانند. این رویداد فرصتی منحصر به فرد است تا مهارت های نویسندگی خود را ارتقا دهید و آثار خود را به گوش مخاطبان جدید برسانید.

این رزیدنسی دو ماه است و از یک سپتامبر تا سی و یک اکتبر برگزار می شود.
هنرمندان برگزیده در آپارتمان شاعر لهستانی و برنده جایزه نوبل ادبی Czesław Miłosz اقامت خواهند کرد. همچنین علاوه بر کمک هزینه ماهانه 2700 PLN این رویداد هزینه رفت , آمد به کاراکوف را نیز پوشش می دهد. متقاضیان باید حداقل یک کتاب منتشر شده داشته باشند، سطح زبانشان متوسط رو به بالا باشد، به منطقه ی اروپای میانه علاقه داشته باشند و در رویدادهایی که در طول رزیدنسی برگزار می شود، شامل ایونت ها، جشنواره ها و مصاحبه ها شرکت کنند. ثبت نام این رقابت با ایمیل انجام می شود. از هنرمندان درخواست می شود که یک متن (کار داستانی یا غیر داستانی) بنویسند که شهر کراکوف را (حداقل 6000 تا حداکثر 11000 کاراکتر با احتساب فاصله بین کلمات) توصیف کند. این مطالب در آینده مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

چه کسی می تواند شرکت کند؟

تمامی نویسندگانی که حداقل یک کتاب منتشر شده دارند مجاز به شرکت در این رقابت هستند.

هزینه ثبت نام:

رایگان

آخرین مهلت:
31 می 2024 (11 خرداد 1403)

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه نگاه فرد فراخوان‌های هنری مناسب هنرمندان ایرانی را، از سراسر جهان گرده آوری، ترجمه و به صورت رایگان بازنشر می‌دهد.
افزون بر موارد فوق خدمات دیگری نظیر ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو، انجام مراحل ثبت نام و پرداخت ارزی با دریافت هزینه در گروه ما ارائه می‌شود. در صورت تمایل از طریق آدرس ایمیل (fardmagazine@gmail.com) با ما در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا