بورسیه و اقامتفراخوان

فراخوان فلوشیپ و رزیدنسی کانادا GENERAL IDEA 2024

این رویداد توسط  National Gallery of Canada در اتاوا کانادا برگزار می شود و شامل تمام جنبه های هنر معاصر از جمله نقاشی، طراحی، مجسمه سازی، عکاسی، چاپ، کتاب هنرمند ، ویدئو، اینستالیشن و سایر رشته ها می شود و تاکید بر استفاده از مجموعه های گالری ملی کانادا، از جمله مجموعه هنر متروپول، بنیاد General Idea fonds، مجموعه AA Bronson و سایر امکانات موجود در مجموعه های گالری دارد.

کمک هزینه تحصیلی گالری ملی کانادا فقط با حضور هنرمند در گالری ملی کانادا قابل قبول است. هر کمک هزینه به حداکثر 15000 دلار محدود می شود که شامل کل هزینه و/یا کمک هزینه می شود. مدت هر جایزه یک سال است که از 31 می 2024 شروع می شود.

ثبت نام از طریق ایمیل انجام می شود و شما باید استیتمنت، طرح کلی از پروژه ی مد نظر، هزینه های پروژه و زمان پیشنهادی برای دوره ی رزیدنسی و همچنین توصیه نامه و مثال هایی از شکل پایانی پروژه ارائه دهید ارائه دهید.

چه کسی می تواند شرکت کند؟

تمامی هنرمندان، کیوریتورها، منتقدان، پژوهش گران و با رشته هایی مرتبط به علوم انسانی و اجتماعی مجاز به شرکت در این رقابت هستند.

هزینه ثبت نام:

رایگان

آخرین مهلت:

  28  مارس 2024 ( 9  فروردین 1403)

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا