اخبار هنرهای تجسمیاخبار هنری

فراخوان رقابت «ستارگان پوستر» سال ۲۰۲۴ با حضور دو داور ایرانی منتشرشد!

دو طراح شناخته شده ی ایرانی در جمع داوران بین الملی چهارمین جشنواره ی «بین قاره ای ستارگان پوستر- Poster Stallers » در نیوجرسی آمریکا.

موضع اصلی امسال این رقابت طراحی پوستر، «سفر در زمان» تعیین شده است گرچه بر طبق روال سالهای قبل در بخش «پوسترهای منتشر شده» امکان ارسال اثر با موضوعاتی همچون:
سیاسی، فرهنگی، زیست محیطی، تبلیغاتی و تایپوگرافی، وجود دارد و علاقه مندان می توانند آثار خود را ارسال نمایند.
این جشنواره به عنوان یکی از رویدادهای مهم در جهان هنرگرافیک، فرصتی برای تبادل ایده‌ها و ارتقاء هنر و فرهنگ بین‌المللی محسوب می شود.

در هیات داوران بین المللی سال ۲۰۲۴ این رقابت بین قاره ای، نام دو طراح و هنرمند شناخته شده در سطح جهان به چشم می خورد که سالهای مددیدی است  در عرصه ی هنر گرافیک حضور و فعالیت داشته اند، آقایان بهنام رئیسیان و حسین عبدی.
این دو طراح در رویدادهای متعدد طراحی گرافیک بین الملل حضور داشته اند و جوایز متععد ارزشمندی را درسالهای پیش کسب کرده اند که می توان به کسب مقام دوم و جایزه ی نقره ای همین رقابت در سال ۲۰۲۳ توسط حسین عبدی و حضور بهنام رئیسیان در جمع داوران بین المللی رقابتهای «دیزاین کاپ روسیه» و «دوسالانه ی اکوادور» اشاره کرد!
مشارکت بهنام رئیسیان و حسین عبدی در جمع داورانی از آمریکا، لهستان، چین، بریتانیا، ترکیه نشان از شناخت بین‌المللی از توانایی‌ها و استعدادهای هنری ایران است و موجبات فخر جامعه هنری ایران را در سطح جهانی فرآهم می آورد و لازم به ذکر است که هنرمندان برجسته ی دیگری از کشورمان نظیر سرکار خانم «ندا عباسعلی زاده» و جناب آقای «سینا افشار» در دوره های قبلی این رقابت مسئولیت گزینش آثار را برعهده داشته اند.

لینک مربوط به صفحه هیات داوران بین الملل:
https://www.posterstellars.com/intercon-jury-2024
برای ارسال آثار و کسب اطلاعات بیشتتر می توانید به وبسایت رسمی این جشنواره مراجعه نمایید:
مهلت ارسال آثار: ۴ جولای برابر با ۱۳تیر ۱۴۰۳
https://www.posterstellars.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا