فراخوانفراخوان هنری

فراخوان جایزه هنری Sunny 2019

جایزه هنری Sunny 2019، یک مسابقه بین المللی هنری که توسط مرکز هنرهای آفتابی (لندن) برگزار می شود، اخیرا دعوت برنامه های کاربردی را آغاز کرده است.

این مسابقه هنری در بریتانیا یک پلت فرم جهانی است که فرصت های هنری را برای هنرمندان در حال ظهور و به تثبیت رسیده ارائه می دهد تا کارهای هنری خود را در سطح بین المللی نشان دهند. گالری نمایشگاه ها در شهرهای سراسر جهان، از جمله لندن، پکن و شانگهای واقع شده است.

مسابقه هنری Sunny 2019 از کارهای هنرمندان سراسر جهان استقبال می کند. تنوع جایزه نیز از طریق انواع کارهای هنری، از کارهای دو بعدی مانند نقاشی، طراحی و عکاسی به مجسمه های سه بعدی و سرامیک، آثار هنری میکس مدیا، ویدئو و دیجیتال منعکس می شود. کار می کنند.

الزامات ارسال:

• محدودیت موضوع برای آثار هنری وجود ندارد. شما می توانید مقالاتی را که طبق مقوله های مجسمه سازی، نقاشی، طراحی، چاپ اصلی، عکاسی، سرامیک، میکس مدیا، چیدمان، هنر و / یا تصویر متحرک، دیجیتال هنر (از جمله کار فیزیکی که توسط کامپیوتر تولید می شود، به عنوان مثال چاپ دیجیتال) ارائه دهید.

• اگر کارها دو بعدی است (از جمله قاب که در آن تصاویر و ویدیوها و ویدئوهای پیش بینی شده و تأسیسات هنری دیجیتال) باید حداکثر ۱۲۰ × ۱۲۰ سانتیمتر باشد، باید وارد شود. اگر کارهای شما سه بعدی باشد، اندازه آن باید حداکثر ۸۰ × ۸۰ × ۸۰ سانتی متر باشد. اما باید  هنرهای ویدیویی و / یا تصویر متحرک باشد.

• شما می توانید حداکثر ۴ اثر را ارسال کنید.

• همه آثار باید در مدت ۳ سال از تاریخ مهلت ارسال، ساخته شوند.

• عکس های ارسال شده باید حداکثر ۲M باشد و باید فرمت Jpegs باشد. هیچ فرمت دیگر پذیرفته نخواهد شد.

تمام کارهای ارائه شده باید برای فروش در دسترس باشند.

این گالری ۳۰ هنرمند را برای نمایشگاه در محل گالری در لندن انتخاب خواهد کرد. از انتخاب گالری، ۱۰ هنرمند را نمایش می دهد که در گالری های همکار نمایش می دهند. ۳ جایزه نقدی به سه برنده اول (داوری نهایی) داده خواهند شد.

۱ تا ۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ در نمایشگاه آثار هنری آفتابی ۲۰۱۹ در مرکز هنرهای آفتابی (لندن، انگلستان) برگزار می شود. برنده جایزه هنر در مرکز هنرهای آفتابی در اکتبر ۲۰۱۹ اعلام خواهد شد. هزینه های ورود:

هزینه ورود ۲۵ پوند برای یک اثر هنری، ۳۲ پوند برای دو اثر هنری، ۴۰ پوند برای سه اثر هنری و ۴۵ پوند برای چهار اثر هنری.

جایزه:

• برنده جایزه اول – ۳،۰۰۰ پوند
• برنده دوم جایزه – ۲،۰۰۰ پوند
• برنده جایزه سوم – ۱،۰۰۰ پوند
برندگان جایزه نیز نمایشگاه انفرادی و نمایشگاه های گروهی خود را در مرکز هنرهای آفتابی در لندن و گالری های شریک هنری در چین برگزار خواهند کرد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۳۰ ژوئن ۲۰۱۹ ( ۹ تیر ۹۸)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید:

www.sunnyartcentre.co.uk

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا