فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان عکاسی MUSE 2023

توضیح مختصر: این رقابت توسط International Awards Associate Inc (IAA)  برگزار می شود و مختص تمام عکاسان حرفه ای ، تازه کار و دانشجو است.

برگزار کننده می‌خواهد شاهد رشد جامعه هنرهای تجسمی از دید لنز دوربین باشد و داستان‌هایی را به اشتراک بگذارد که برای دهه‌های آینده زنده خواهند ماند.

هدف این رقابت بازتعریف و جابجایی مرزهای عکاسی است که در آن هر جنبه از یک تصویر ثابت با دقت گرفته می شود تا به استانداردهای بین المللی برسد.

چه یک عکاس حرفه ای باشید یا آماتور ، خلاقیت شما از لنز دوربین می درخشد.

داوران این رقابت طراحان خلاق و مدیران هنری از آژانس های بین المللی، معماران، طراحان مد، طراحان داخلی، طراحان محصول، مربیان یا صاحبان مشاغل هستند.

این رقابت در دسته های  عکاسی معماری ، عکاسی تجاری، عکاسی ادیتوریال، عکاسی از رویداد، عکاسی از هنرهای زیبا، عکاسی از طبیعت، عکاسی از مردم ، عکاسی متحرک، عکاسی سیاه و سفید و سایر دسته های خاص مانند عکاسی مرتبط با Covid-19 ، عکاسی استاک، عکاسی فیلم و غیره برگزار می شود.

شرایط ارسال:

این مسابقه برای همه اشکال عکاسی که از سال 2017  به مدت ۵ سال انجام شده است ، از کارهای سفارش داده شده ، منتشر شده ، منتشر نشده و شخصی از عکاسان حرفه ای و عکاسی آزاد است.

هر اثر شرحی تقریباً ۳۵۰ کلمه داشته باشد. از این بخش برای جزئیات بیشتر در مورد عکس و همچنین درک بهتر هیئت داوران از موضوع خود استفاده کنید.

می توانید تا ده عکس ارسال کنید. عکس ها باید در فرمت JPEG یا JPG باشند (کمتر ۴ مگابایت، ۳۰۰ dpi و RGB )

تمام عکس ها باید با تلفن همراه یا تب لت گرفته شوند. عکس ها نباید در فتوشاپ یا سایر برنامه های ادیت تغییر کنند. می توان از لنزهای الحاقی استفاده کرد.

معیارهای ارزیابی:

 خلاقیت / اصالت / مفهوم / ایده

 محتوا / شرح اثر / هدف / برنامه ریزی / اجرا

 نوآوری / فناوری

کیفیت / کارکرد / پایداری برداشت کلی / تعجب برانگیز بودن/ به یاد ماندنی بودن

برنده ها 14 آوریل 2023 اعلام می شوند.

چه کسی می تواند شرکت کند؟

تمام عکاسان حرفه ای ، تازه کار و دانشجو مجاز به شرکت در این رقابت هستند.

هزینه ورودی:

عکاسان حرفه ای 35 دلار

عکاسان تازه کار و دانشجو 30 دلار

جوایز:

برنده کلی:

عکاس حرفه ای: 3000 دلار

تازه کار/دانشجو: 2000 دلار

برنده در هر دسته ( حرفه ای/آماتور/دانشجو):

نفری 100 دلار.

آخرین مهلت:

23 فوریه 2023 (۴ اسفند ۱۴۰۱)

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا