فراخواننقاشی و طراحی

فرخوان جایزه هنر، علم و تکنولوژی STARTS Prize 2018

از طرف کمیسیون اروپا، Ars Electronica در همکاری با BOZAR و Waag Society یک فراخوان آزاد برای ورود به یک مسابقه صادر می کند که دریافت کننده سوم جایزه STARTS، معتبر و با دو جایزه € 20،000 و جایزه های بسیار اختصاص یافته را تعیین خواهد کرد. به شدت تشویق می شوند، پروژه های نوآورانه در رابطۀ علم، فناوری و هنر هستند.

علم، فناوری و هنر (= شروع) ارتباطی با پتانسیل فوق العاده بالا برای نوآوری خلاقانه را تشکیل می دهد. و این نوآوری دقیقا همان چیزی است که برای ما در نظر گرفته شده است، اگر ما بتوانیم چالش های اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی را که اروپا در آینده نزدیک با آن مواجه هستیم، تسلط یابیم. به این ترتیب، نقش هنرمندان بیشتر به معنای انتشار دانش و مهارت های علمی و تکنولوژیکی در میان عموم مردم نیست، بلکه بیشتر به عنوان نوعی کاتالیزور است که می تواند الهام بخش و فرآیندهای نوآورانه ای را ایجاد کند. تمرین هنری اکتشاف خلاق و تخصیص تجربی فن آوری های جدید دارای پتانسیل فراوانی برای کمک به توسعه محصولات جدید و مدل های جدید اقتصادی، اجتماعی و تجاری است. بر این اساس، جایزه STARTS بر کارهای هنری که تأثیر و تغییر شیوه ما در تکنولوژی و روش های ابتکاری همکاری بین بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات و جهان هنر و فرهنگ را تمرکز می کند، تمرکز دارد.

دو جایزه، هر کدام با مبلغ  20،000 یورو ، برای احترام به پروژه های نوآورانه در تقاطع علم، فن آوری و هنر ارائه می شود: یکی برای اکتشاف هنری و در نتیجه پروژه هایی با توانایی تاثیر گذاری یا تغییر روش تکنولوژی گسترش، توسعه یا درک و یکی برای همکاری نوآورانه بین صنعت / تکنولوژی و هنر / فرهنگ به شیوه ای که راه های جدیدی برای نوآوری را باز می کند.

جایزه بزرگ هنری اکتشاف

جایزه ای برای اکتشاف هنری و آثار هنری که جایزه هنرمندان توسط هنرمندان دارای توان بالقوه ای برای تاثیر گذاری یا تغییر استفاده، استقرار یا درک تکنولوژی است.

جایزه بزرگ نوآورانه همکاری

جایزه برای همکاری نوآورانه بین صنعت و یا فن آوری و هنر است که مسیرهای جدیدی را برای نوآوری باز می کند.

واجدین شرایط: : ورود برای عموم هنرمندان / متخصصان خلاق و یا محققان / شرکت های فعال در سراسر جهان باز است؛ شرکت در این رقابت به شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا محدود نمی شود.

هزینه ورود : رایگان است

آخرین مهلت ثبت نام : 12 مارس 2018 ( 21 اسفند 96)

برای کشب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا