فراخوانفراخوان گرافیکپوستر

فراخوان رقابت پوستر محیطی Segunda Llamada

برای بالا بردن آگاهی از وضعیت زیست محیطی فعلی، Segunda Llamada فراخوان خود را برای شرکت در پنجمین مسابقه بین المللی پوستر اعلام می کند. برای رقابت پوستر بین المللی در سال جاری، ائتلافی از طراحان، هنرمندان، دانشمندان، مربیان و فعالان محیط زیست در تمام سنین نیروهای خود را برای ایستادن برای سیاره ما متحد می کنند.

موضوع امسال این است: تغییرات اقلیمی، مراقبت – قانون

انتشار کربن بالاتر از زمانی است که homo sapiens در این سیاره بوده است. گازهای گلخانه ای ناشی از فعالیت های انسانی، بویژه سوختن سوخت های فسیلی مثل زغال سنگ و نفت، سبب افزایش دمای زمین و اقیانوس در سطح جهانی می شود. ما باید مراقب باشیم و ما باید اکنون عمل کنیم

برای شرکت در این رقابت ها باید کار ارسالی در اندازه 60x90cm پوستر (3543 x 5315 پیکسل – رزولوشن 150ppi) باشد. عمودی (پرتره). سیاه و سفید. فرمت: JPG حالت: گری اسکیل . حداکثر اندازه 5 مگابایت

اگر پوستر ارسالی شما حاوی متن است باید به زبان انگلیسی باشد. با این حال، اگر انتخاب شود، نسخه اسپانیایی مورد نیاز خواهد بود و برگزار کننده ممکن است یک فایل قابل ویرایش برای ترجمه بیشتر درخواست کند. توصیه می شود فایل را با لایه های متن مستقل نگه دارید.

شرکت کنندگان حقوق نویسندگان را حفظ خواهند کرد و برای پوسترهای خود، نشریات چاپی و رسانه های دیجیتال، اعتبار کامل دریافت خواهند کرد.

هزینه ی ورودی ندارد.

واجدین شرایط برای شرکت : هم طراحان حرفه ای و هم تازه کاران و دانشجویان می توانند شرکت کنند

جایزه :

پوسترها انتخاب شده در وب سایت Segunda Llamada و در رسانه های اجتماعی به نمایش گذاشته می شوند. همچنین پوسترها در نمایشگاه ها و رویدادهای بین المللی نمایش داده خواهند شد.

برای کمک به افزایش آگاهی در مقیاس بزرگ، این مجموعه برای سازمان های محیط زیست، موسسات آموزشی و عموم مردم برای دانلود و استفاده مجوز Creative Commons (CC BY-NC-ND 4.0)

آخرین مهلت ثبت نام : 20 آوریل 2018 ( 31 فروردین 97 )

برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا