فراخوانپوستر

رقابت بین‌المللی پوستر برای سی‌و‌یکمین جشنوارۀ فیلم سن‌دیگو San Diego 2024

توضیح کوتاه رقابت:

مرکز هنرهایِ رسانه‌ای سن‌دیگو از عکاسان، هنرمندان و طراحان گرافیک برای طراحی پوسترِ سی‌و‌یکمین دورۀ جشنوارۀ فیلم سن‌دیگو دعوت به‌عمل می‌آورد.

«طرحی نمادین را برای شرکت در رقابت ارسال‌کنید که بیانگر ماهیتِ مراسم بزرگداشتِ سالانۀ ما از فیلم، موسیقی و هنر لاتین باشد. اثرهنری برنده مبدل به «چهرۀ اصلی» این جشنواره خواهد‌شد که در بروشورهای چاپی، وب‌سایت و تمامی رسانه‌های دیداری جشنواره به‌نمایش درخواهدآمد.»

گرافیک‌های کامپیوتری و نیز نقاشی‌های کامپیوتری می‌توانند در طراحی پوسترها مورد استفاده قرار بگیرند.

ثبت‌نام طراحی‌پوستر باید بصورت آنلاین انجام شود.آثار هنری باید در فرمت JPEG برای رقابت ارسال شوند. ده (10) برندۀ نهایی ملزم به ارسال اثرهنری خود در فرمت VECTOR  برای رقابت هستند.

آخرین مهلت ثبت‌نام: 27 اکتبر 2023 (5 آبان 1402)

شرکت در این رقابت رایگان است!

جوایز: 1500 دلار برای برندۀ رقابت

واجدان شرایط شرکت در رقابت:

شرکت در این رقابت برای تمامی افراد آزاد است

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا