فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان مسابقه عکاسی RHS ۲۰۱۸ 

در این رقابت از همه عکاسان دعوت می شود تا به طبیعت مراجعه کنند و به تصویر بکشند که باغ ها و گیاهان غنی و الهام بخش چگونه می توانند باشند. رقابت سال 2018 دارای 9 بخش متفاوت است تا جذابیت گسترده ای برای شرکت کنندگان داشته باشد و موضوعات وابسته به باغ داری بیشتری را پوشش بدهد.

 بخش های مسابقه
■ جشن باغ ها
■ استقبال از حیات طبیعی در باغ
■ گیاهان ناب
■ انتزاعی
■ باغداری شهری
■ رسانه های اجتماعی
■ زیر18 سال (11 تا 17 سال)
■ زیر 11 سال
■ پوتفولیو

در این رقابت نه دسته متفاوت وجود دارد، طراحی شده است تا تجدید نظر گسترده ای را برای مهاجران مشتاق و موضوعات مختلف مربوط به باغبانی را پوشش دهد.

جشن باغ ها: بیرون آمدن و در مورد عکاسی از بهترین باغ ها – چه بخش مهمی از یک باغ RHS یا فضای خصوصی خود. از پرتره گل تا دید وسیعتر و یا به سادگی مردم از فضای اطراف خود لذت ببرند، تخیل عکاسی شما به شکوفایی برسد و جوهر بودن در باغ را جشن بگیرد.

 استقبال از حیات طبیعی در باغ: عکس های زیبا از حشرات، پرندگان و موجودات در باغ یا محیط اطراف خود وحشی یافت.

گیاهان ناب : اگر عاشق گرفتن گیاهان با خوشحالی در محل خود هستید، این دسته برای شماست. ارسال ها باید یک گیاه، درخت یا درختچه را به عنوان کل یا موجودی نزدیک به کل نشان دهند. به عنوان مثال یک عکس می تواند شامل گل، ساقه و برگ یک گیاه تک یا یک لوب گیاهان در محیط طبیعی خود باشد.

انتزاعی: اجازه دهید تصورات، اصالت و خلاقیت خود را به وحشی تبدیل کند – ارسال ها می توانند یک گیاه نزدیک یا یک نمایش انتزاعی از گیاهان یا باغ ها باشند. دستکاری تصویر و رویکردهای گرافیکی نیز مورد استقبال قرار گرفته است.

باغداری شهری: آیا شما در یک فضای مسطح، مشترک و یا تراس بیرونی کوچک زندگی می کنید، انواع باغبانی را می توان در یک شهر کوچک یا بزرگ انجام داد. عکس ها می توانند یک منظره از یک آپارتمان در یک آپارتمان شهری یا یک منطقه کوچک کاشته شده در حومه باشند.

رسانه های اجتماعی: هر عکس ارسالی از طریق توییتر RHS، نمایش مشخصات عمومی یا فیس بوک با استفاده از هشتگ #RHSphotocomp. تصویر می تواند مربوط به باغبانی، باغبانی و حیات وحش باشد. لیست کوتاه ماهانه توسط تیم رسانه های اجتماعی RHS انتخاب می شود و برنده انتخاب شده توسط طرفداران رسانه های اجتماعی ما خواهد بود. هر برنده ماهانه پس از آن به رقابت برای قهرمانی در رده کلی برنده خواهد شد.

کمتر از 18 سال (سن 11-17 سالگی): هر عکسی که مربوط به گیاه، باغ یا حیات وحش مربوط به آن است که به شما علاقه دارد.

زیر 11 سال: هر عکسی که چیزی از گیاه، باغ یا حیات وحش مربوط به آن را به شما نشان می دهد.

پورتفولیو: این مجموعه برای جمع آوری شش عکس در یک سری یا بر اساس یک موضوع یا سبک مشترک است. این دسته برای عکاسان آماتور و حرفه ای باز است.

جوایز:

عکاس RHS سالانه 5،000 پوند
عکاس جوان RHS سال جاری 750 وات کوک عکاسی
بزرگسالان
جایزه اول 500 پوند
جایزه دوم 250 پوند
جایزه سوم 150 پوند

هزینه ثبت نام
رایگان است.

برندگان در جلسه نمایشگاه گیاهان و هنر RHS، 11 تا 12 ژوئیه 2018 اعلام خواهند شد و اطلاع خواهند داد که پیش از این در لیست انتخاب شده اند.

الزامات تصویر: فرمت JPG؛ نه بزرگتر از 10 مگابایت و حداقل 800 پیکسل در طول طولانیتر؛ بدون علامت، مرزها یا امضا.

ارسال آنلاین عکس های دیجیتال از طریق وب سایت. شما می توانید 5 عکس از طریق وب سایت و 5 عکس در هر ماه از طریق رسانه های اجتماعی (فیس بوک، توییتر و اینستاگرم) ارسال کنید. مجموعه نمونه کارها – مجموعه ای از شش عکس.

مهلت ثبت نام: 1 مارس 2018 ( 12 بهمن 1396 )

سایت فراخوان : www.rhs.org.uk

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا