بورسیه و اقامت

فراخوان اقامت مادرید برای هنرمندان

این محل اقامت برای هنرمندان دیجیتال، طراحان گرافیک، عکاسان، فیلمسازان، فیلمبرداران، نویسندگان، روزنامه نگاران، وبلاگ نویسان و هنرمندان رسانه های اجتماعی، برنامه نویسان خلاق، برنامه نویسان، کارآفرینان و نوآوران است.

تنها برای 10 هنرمند

هزینها:

1500 یورو مشترک (دو نفره) آپارتمان.

2000 یورو آپارتمان خصوصی

موضوع پروژه.

هر رزیدنسی در پروژه های خلاق خود خلاق کار می کند. متقاضیان باید پروژه خود را در فرم درخواست شرح دهند. رزیدنس ها مجبور نیستند تمام پروژه را در طول اقامت خود در مادرید به پایان برسانند. به عنوان یک رزیدنس، شما هم می توانید بر روی پروژه ای که در جای دیگری شروع کرده اید کار کنید یا می توانید در یک پروژه ی مغزی با دیگران کار کنید و سپس بعد از برنامه به پروژه خود ادامه دهید.

زبان کار شما می تواند به انگلیسی یا اسپانیایی انجام شود. ما هماهنگ کننده دو زبانه ای هستیم.

انواع رزیندسی:

عکاسان عکاسان شرکت کننده می توانند از رشته های مختلف از جمله عکاسی هنری عکاسی، عکاسی خیابانی، عکاسی و غیره و غیره استفاده کنند. طرح های خلاقانه پروژه می توانند در مورد یک موضوع خاص مانند مجموعه عکاسی هنر خیابانی در مادرید تمرکز کنند. تصاویر انتخاب شده ممکن است در RGNN.org منتشر شوند. عکاسان همچنین می توانند از استودیوی عکس و ویدئو RGNN برای عکاسی کار استفاده کنند. انتظار می رود عکاسان وسایل عکاسی خود (دوربین، سه پایه و غیره) و ویرایش تجهیزات خود را ارائه دهند.

فیلمسازان و ویدئوگرافها. فیلمسازان همه رشته ها مورد قبول هستند: فیلم، مستند، فیلم کوتاه، ویدئو، و غیره. پروژه های انتخاب شده ممکن است در RGNN.org منتشر شوند. فیلمسازان می توانند از استودیوی عکس و ویدئو RGNN برای تصویربرداری کار خود استفاده کنند. انتظار میرود که فیلمسازان فیلم خود (دوربین، سه پایه و غیره) و تجهیزات ویرایش (مثلا Final Cut Pro یا برنامه ویرایش خود را انتخاب کنند) ارائه کنند.

هنرمندان دیجیتال و طراحان گرافیک. همه هنرمندان که از رسانه های دیجیتال برای ایجاد هنر و طراحی استفاده می کنند ممکن است اعمال شوند. این شامل طراحان و طراحان با استفاده از فتوشاپ به Illustrator به ابزارهای ایجاد تصویر و ویدیو آنلاین می باشد. انتظار میرود هنرمندان ارائه تجهیزات خود را ویرایش کنند (مثلا Adobe Suite).

هنرمندان رسانه های اجتماعی. هنرمندان که از رسانه های اجتماعی در قالب هنری خود استفاده می کنند، برای اعمال بسیار کم هستند. محتوا باید به طور خاص برای رسانه های اجتماعی (مانند ویدیوها، عکس ها، GIF ها، تصاویر، و غیره) ایجاد شود. هنرمندان رسانه های اجتماعی می توانند از استودیوی عکس و ویدئو RGNN برای تیراندازی و غیره استفاده کنند. “استودیوی مجازی” ایجاد شده توسط هنرمند ممکن است در پروفایل های رسانه های اجتماعی RGNN به اشتراک گذاشته شود، با استفاده از هشتگ #RGNNresidency.

نویسندگان نویسندگان تمام رشته های ادبی ممکن است اعمال شوند: داستان، داستان کوتاه، شعر، غیر داستانی و غیره. نویسندگان ممکن است یک پروژه موجود را ادامه دهند (مثلا کار بر روی یک کتاب) یا برای تکمیل پروژه ای کامل در طول اقامت خود در مادرید مانند یک مجموعه شعر درباره اسپانیا. متن را می توان به زبان انگلیسی یا اسپانیایی نوشته شده است.

روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان. به عنوان یک آژانس خبری، RGNN.org به ویژه از روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان در محل اقامت استقبال می کند. پیشنهادات می تواند بر اساس یک موضوع خاص، به عنوان مثال گزارش در مورد رویدادهای کنونی یا در اطراف یک موضوع، برای مثال هنر، فرهنگ، ورزش، مسافرت، مد، سبک، غذا و غیره. آثار منتشر شده در RGNN.org منتشر خواهند شد. متن را می توان به زبان انگلیسی یا اسپانیایی نوشته شده است.

کدهای خلاقانه. برنامه های کاربردی برای برنامه نویسان و برنامه نویسان خلاق که از ابزار کد، برنامه ها یا هنر استفاده می کنند، باز هستند. از HTML به CSS به Ruby on Rails، پروژه ها می توانند به عنوان خواسته های نامزدی به همان اندازه خلاق باشند. ساکنان مجبور نیستند کل پروژه کدگذاری را در طول اقامت اقامت خود به پایان برسانند، اما پیشنهاد آنها باید جزئیات آنچه را که نامزد پیشنهاد می کند، به کار ببندد.

کارآفرینان و نوآوران. اقامت ROOSTERGNN از کارآفرینانی که به دنبال ایجاد ایده ای نوآورانه برای کسب و کار هستند را می پذیرند. ما توصیه می کنیم که کارآفرینان از مزایای مادرید برای انجام تحقیقات بازار و جلسات تجاری استفاده کنند. تسهیلات اتاق کنفرانس ما می تواند برای این کار استفاده شود. لازم نیست که در طول اقامت کل یک کسب و کار را راه اندازی کنید، اما پیشنهادکننده باید جزئیات آنچه را که نامزد پیشنهاد می کند به کار ببندد.

ویژگی های اقامت، امکانات و مزایا.

1. اسکان اقامت در محل اقامت در محله مرکزی (barrio de Salamanca) در مرکز مادرید، اسپانیا. محل اقامت می تواند در آپارتمان مشترک (تخت دو نفره، 2 تخت جداگانه) و یا تک (1 تک تخت) آپارتمان. لطفا فرم درخواست را انتخاب کنید. RGNN مسکن را اختصاص خواهد داد. اگر شما علاقه مند به آوردن یک همراه (همسر، شریک، دوست، اعضای خانواده یا فرزندان) هستید، لطفا با ما تماس بگیرید residency@roosterrenn.org برای در دسترس بودن.

هر آپارتمان دارای امکانات زیر است:

آپارتمان مبله
حمام و آشپزخانه خود را با یخچال، اجاق گاز، مایکروویو و ظروف پخت و پز کامل کنید
تهویه مطبوع / گرمایش، بسته به فصل
تمیز کردن و تغییر ورق و حوله
وای فای
ساختمان محل اقامت علاوه بر امکانات زیر نیز موجود است:

دربان 24 ساعته 
امکانات خشکشویی، خشکشویی و اتو بخار
استخر شنا و ساندویچ، بسته به فصل (معمولا در طول فصل های ماه ژوئن، ژوئیه، اوت)

2. اتاق طوفان فکری ساکنان دسترسی به یک اتاق “اتاق مغزی” به اشتراک گذاشته می شوند که شامل کارهای رایانه ای و اتصال به اینترنت فای برای کار بر روی پروژه های خلاقانه خود است. اتاق مغز وخانواده از دوشنبه تا جمعه، از 9:30 صبح تا 5:00 بعد از ظهر قابل دسترسی است ساکنان باید لپ تاپ های خود را برای کار بر روی پروژه های خود به ارمغان بیاورند.

3. اتاق کنفرانس. ساکنان دسترسی به اتاق کنفرانس برای انجام جلسات و کنفرانس ها دارند. دسترسی به اتاق کنفرانس بر اساس در دسترس بودن (یک ورقه ثبت نام برای پر کردن وجود خواهد داشت).

4. RGNN عکس و VIDEO STUDIO. ساکنان دسترسی به RGNN Photo and Video Studio می گیرند. این یک استودیوی عکس و ویدئو حرفه ای است که با زمینه های بی نهایت سفید، زمینه های سبز و پس زمینه های سیاه و همچنین نورپردازی حرفه ای و قفسه های لباس کامل است. ساکنان مجاز به استفاده از استودیو برای شلیک و عکس برای پروژه های خلاقانه خود هستند. دسترسی به استودیو در دسترس بودن است (ورق ثبت نام برای پر کردن وجود خواهد داشت).

5. کتاب عکس پروژه اقامت ROOSTERGNN یک عکس با یک عکاس حرفه ای انجام خواهد داد، به طوری که هر ساکن دارای یک کتاب عکس از پروژه های خود است.

6. فتوشاپ حرفه ای. علاوه بر کتاب عکس پروژه اقامت، عکاس حرفه ای عکس های حرفه ای برای ساکنان را که می توانند برای کار حرفه ای خود، وب سایت ها، پروفایل های Linkedin، شبکه های رسانه های اجتماعی و غیره استفاده کنند، دریافت خواهند کرد.

7. انتشار و ارتقاء RGNN.ORG. پروژه های ساکنان و / یا مصاحبه با ساکنان می تواند توسط آژانس، RGNN.org، و همچنین کانال های ارتباطی مختلف و شبکه های رسانه های اجتماعی منتشر شود، و به ساکنان امکان انتشار و ارتقاء کار خود را به یک مخاطب جهانی می دهد.

8. هماهنگ کننده ارزیابی. برنامه اقامت تحت نظارت یک هماهنگ کننده جهت است که مسئولیت تدارکات اقامت را بر عهده دارد و در اختیار ساکنان برای هدایت آنها در مادرید و پروژه های خود است. ساکنان پروژه خودگردان خود را تکمیل می کنند؛ هماهنگ کننده جهت انجام پروژه از طرف نماینده مجلس خالی است کار او این است که رزیدنت را هدایت کند. هماهنگ کننده جهت دو زبانه (انگلیسی و اسپانیایی) است.

9. روتر WIFI قابل حمل (اختیاری). ساکنان می توانند با استفاده از اتصال WiFi با سرعت بالا 4G با قابلیت اتصال به روتر دریافت کنند. برای دسترسی به روتر، Resident بایستی یک روتر از پنجاه (50) یورو را بپردازد، که هنگام بازگشت روتر، به Resident می رسد.

تاریخ: 

برنامه های کاربردی برای ماه های سال 2018 باز هستند. حداقل: یک (1) ماه حداکثر: دوازده (12) ماه.

دوشنبه، 1 ژانویه 2018 تا چهارشنبه، 31 ژوئن 2018.
پنجشنبه، فوریه 1، 2018 تا چهارشنبه، 28 فوریه 2018.
پنجشنبه، 1 مارس 2018 تا شنبه، 31 مارس 2018.
یکشنبه، آوریل 1، 2018 تا دوشنبه 30 آوریل 2018.
سه شنبه، مه 1، 2018 تا پنج شنبه، 31 مه 2018.
فصل بالا: جمعه، 1 ژوئن 2018 تا شنبه، 30 ژوئن 2018.
فصل بالا: یکشنبه، 1 ژوئیه 2018 تا سه شنبه، 31 ژوئیه 2018.
فصل بالا: چهارشنبه، اوت 1، 2018 تا جمعه، 31 اوت 2018.
شنبه، 1 سپتامبر 2018 تا یکشنبه، 30 سپتامبر 2018.
دوشنبه، اکتبر 1، 2018 تا چهارشنبه، 31 اکتبر 2018.
پنجشنبه، 1 نوامبر 2018 تا جمعه، 30 نوامبر 2018.
شنبه، 1 دسامبر 2018 تا دوشنبه 31 دسمبر 2018.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا از سایت رویداد دیدن کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا