فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان رقابت عکاسی 2018 Prix Elysée

 

واجدین شرایط:
جایزه الیزه برای عکاسان یا هنرمندانی که از عکاسی استفاده می کنند، بدون توجه به ملیت، که اولین نمایشگاه ها و نشر کارهایشان را داشته اند، باز است. عکاسان باید توسط یک حرفه ای شناخته شده در زمینه عکاسی، هنر معاصر، سینما، مد، روزنامه نگاری یا چاپ و نشر توصیه شوند.

توصیف
رقابت توسط Musée de l’Elysée با حمایت Parmigiani Fleurier برگزار می شود.

رقابت عکاسی Prix Elysée با حمایت Parmigiani Fleurier در زمینه عکاسی از هنر معاصر، سینما، مد، روزنامه نگاری یا چاپ و نشر برگزار می شود.

جایزه الیزه در سال ۲۰۱۴ تاسیس شد و با هدف حمایت و تشویق هنرمندان عکاس به صورت دو سالانه برگزار میشود.
هنرمندان عکاس میتوانند مجموعه تصاویر منتشر نشده خود شامل ۱۰ تا ۲۰ فریم، به این رویداد ارسال نمایند.

جایزه الیزه در سال 2014 تاسیس شد و قصد دارد تا عکاسان امیدوارکننده – هشت نامزد و یک برنده را به کار بگیرد تا گام مهمی در پیشبرد کار خود برساند. جایزه هر دو سال یک بار اجرا می شود و نسخه سوم از سال 2018 تا 2020 برگزار خواهد شد.

عکاسان باید یک نمونه کارها (پروژه عکاسی منتشر نشده) که از 10 تا 20 عکاسی چاپ شده است، به موزیم الیزه برسند. موضوع یا اولویت کلی برای ژانر یا تکنیک عکاسی خاص وجود ندارد.

هشت نامزد انتخاب شده توسط Musée de l’Elysée بر اساسنظر داوران، هر یک از سهم 5000 دلاری را برای ارائه اولیه یک پروژه اصلی و جدید در کتاب نامزدها که برای این مناسبت منتشر شده است دریافت خواهند کرد. برنده، که توسط یک هیئت داوران بین المللی انتخاب شده است، 80،000 فرانک را برای تولید پروژه خود و انتشار یک کتاب دریافت خواهد کرد.

شرکت در این رویداد رایگان است

جایزه
کمک های زیر به عنوان بخشی از جایزه الیزه اهدا خواهد شد:
• سهم 5000 یورو به هر یک از هشت عکاس نامزد.
• یک جایزه به مبلغ 80000 یورو به برنده، که نیمی از آن برای تولید این پروژه استفاده می شود و نیمی از آن برای انتشار کتاب است.

آخرین مهلت ثبت نام : ۴ مارس ۲۰۱۸ (۱۳ اسفند ۹۶)

سایت فراخوان : prixelysee

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا