فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان رقابت دنیای کوچک نیکون 2018

مسابقه جهان کوچک بین المللی نیکون برای اولین بار در سال 1975 به عنوان وسیله ای برای تشخیص و تشویق تلاش های کسانی که درگیر عکاسی از طریق میکروسکوپ نور بودند، تشویق شد. از آن به بعد، دنیای کوچک تبدیل به یک نمایشگاه پیشرو برای فتو میکروسنگاران از طیف وسیعی از رشته های علمی شده است.

یک میکروسکوپ یک سند فنی است که می تواند برای علم یا صنعت اهمیت زیادی داشته باشد. اما یک فوتومیکروگراف خوب تصویری است که ساختار، رنگ، ترکیب و محتوای آن، زیبایی است، و به سطوح درک و قدردانی باز می گردد.

مسابقه جهان کوچک نیکون برای هرکسی که علاقمند به عکاسی از طریق میکروسکوپ است، باز است. در حقیقت بین المللی، از ایالات متحده، کانادا، اروپا، استرالیا، آمریکای لاتین، آسیا و آفریقا گرفته شده است. برندگان شامل هر دو حرفه ای و سرگرمی هستند.

موضوع بدون محدودیت است و هر نوع روش میکروسکوپی نور قابل قبول است، از جمله کنتراست فیزیکی، نور پلاریزه، فلورسانس، کنتراست مداخله، تاریک فیلد، کانوکلال، فشرده سازی و تکنیک های مخلوط. مقالاتی که به نیکون ارسال می شوند، توسط یک هیئت مستقل از کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرند که مقامات در زمینه فتوموک میکروسکوپ و عکاسی شناخته شده اند. این نوشته ها بر اساس اصالت، محتوای اطلاعاتی، مهارت فنی و تاثیر بصری محاسبه می شود.

جوایز:
• جایزه اول: 3000 دلار و سفر به مقر نیکون در ژاپن
• جایزه دوم: 2000 دلار
• جایزه سوم: 1000 دلار
• جایزه چهارم: 800 دلار
• جایزه پنجم: 600 دلار
• جایزه ششم: 400 دلار
• جوایز 7 تا 10: هر 300 دلار
• جوایز 11 تا 20: هر 200 دلار

شایستگی:
هر کسی که بیش از 18 سال سن دارد، به استثنای کارمندان نیکون، خانواده های آنها، داوران و افراد مشغول تولید یا فروش میکروسکوپ، لوازم جانبی مرتبط یا تجهیزات عکاسی واجد شرایط می باشد.

حقوق کپی رایت و حقوق استفاده:
باید تصاویر ارسال شده بیش از یک فرد را به حساب آورد، اسامی باید در فرم ورود ارائه شود. فردی که وارد رقابت نیز می شود، حقی دارد که حق ورود به تصویر را از طرف طرف دیگر می گیرد و در هر گونه اختلافاتی که از آن ناشی می شود، نیکون بی ضرر است.

موضوع:
ماکرو / میکرو

شرکت در رقابت
رایگان است

 

مهلت : مهلت 30 آوریل 2018 (10 اردیبهشت 97)

سایت فراخوان : nikonsmallworld

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا