فراخوانفراخوان گرافیک

فراخوان مسابقه خلاق LUMA Blueprint 2018

LUMA-iD فراخوان خود را برای ورود هنرمندان به رقابت خلاق LUMA Blueprint 2018 برای ایده های محصول هر طبیعت منتشر کرده است.

Blueprint LUMA برای ورودی های هر کسی با ایده ای است که از محدودت های زندگی مردم فراتر خواهد رود. هر کسی می تواند شرکت کند، تا زمانی که نوآوری مفید باشد و قبل از آن انجام نشده باشد. برای ورود هر ایده ایی که موجب زندگی بهتر و اسان تر برای گرو ه های خاص انسانی شود ازاد است.

موضوع:
3D – طراحی صنعتی – رشته های چند گانه

جایزه بالغ بر 2،000 پوند از توسعه محصول، از جمله 1000 پوند از زمان طراحی صنعتی از LUMA-iD. برندگان همچنین 500 پوند از نسخه های 3D چاپ شده را دریافت خواهند کرد. جوایز دیگر نیز در دسترس هستند.

خلاصه ای است که یک ایده محصول ارائه شود که باعث ساده تر شدن زندگی و کمک به یک گروه خاصی از افراد می شود. مهم ترین الزام این است که محصول شما باید زندگی افرادی را که از آن استفاده می کنند، بهبود بخشد.

رقابت برای همه، از جمله دانشجویان و کسب و کار، باز است. شرکت کنندگان می توانند برای ارائه ی بیش از یک ایده از آنها استفاده کنند.

محصولاتی که در حال حاضر در بازار هستند، رد صلاحیت می شوند، اما طرح هایی که شما قبلا شروع کرده اید، هنوز پذیرفته می شوند.

بدون هزینه ورود
شرکت در این رقابت رایگان است

آخرین مهلت:  21 ژانویه 2018 ( 1 بهمن 96)

اعلام نتایج : 26 ژانویه 2018 (6 دی ماه 1396)

سایت فراخوان : luma-id

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا