فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان نمایشگاه عکس لندن

با ورود به این رقابت، شما تضمین نمایش تصویر خود را در 5th Base Gallery، لندن دارید، در آخر هفته 13-15 آوریل 2018 نمایش داده شود. ورود کنندگان همچنین فرصتی برای حضور در دیدار خصوصی را دریافت می کنند، تقدیر فینالیست را دریافت می کنند و کلی برنده می شوند جایزه

هر ورودی به رقابت توسط ما (تقریبا 7x5in اندازه) چاپ خواهد شد و در تاریخ 13-15 آپریل 2018 در کنار نام شما در 5th Base Gallery نمایش داده خواهد شد. بازدید از این گالری برای عموم آزاد خواهد یود.

فینالیست ها تصاویر خود را در نمایشگاه به نمایش می گذارند که به اندازه A1، قاب و چاپ شده است.

علاوه بر این، همه افراد حاضر در شب هفتم آوریل به شبانه روزی خصوصی در گالری دعوت می شوند. این شب عجیب و غریب با نوشیدنی، شبکه سازی، برقراری ارتباط با دیگر افراد و اعلام برنده خواهد بود.

داوران  یک لیست کوتاه، فینالیست ها و یک برنده کلی از همه ی آثار را انتخاب خواهند کرد. اگر لیستی را ایجاد کنید، چیز هیجان انگیز شروع می شود …

چه کسی می تواند وارد شود: برای همه عکاسان، در سراسر جهان باز است.

یک برنده از شش فینالیست انتخاب خواهد شد و یک جایزه نقدی 250 دلاری را به همراه جایزه “Photo Show – برنده مسابقه” لندن دریافت خواهد کرد.

هر ورودی به رقابت ها توسط ما (حدود 7x5in) چاپ می شود و در تاریخ 5-15 مارس 2018 در کنار نام شما در 5th Base Gallery، Off Brick Lane نمایش داده می شود.

الزامات تصویر: jpeg و در وضوح 330ppi، طول لبه 70cm است.

هزینه ورود: از 35 پوند برای یک عکس

مهلت ثبت نام: 6 آوریل 2018 ( 15 فروردین 97 )

ارسال آنلاین عکس های دیجیتال از طریق سایت فراخوان انجام می گیرد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا