فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان رقابت عکاسی مجله 2018 Dodho

مجله Dodho فراخوان رقابت عکاسی با موضوع آزاد را با هدف معرفی شش هنرمند برتر در مجله اعلام کرده است.

تمام عکاسان حرفه ای و آماتور با نگاه شخصی در حوزه های مختلف عکاسی از جمله عکاسی تبلیغاتی، عکاسی خیابانی، هنری، پرتره، چشم انداز، طبیعت،، معماری، مد، عکاسی شهری یا مستند و … میتوانند در این رویداد شرکت نمایند.
آثار ارسالی به لحاظ فنی، ترکیب بندی، احساس و سبک مورد قضاوت قرار می گیرد.
هنرمندان منتخب، ملزم به ارائه تصویر با کیفیت جهت چاپ در محله خواهند بود.

معرفی
ما به دنبال عکاسان از همه فرهنگ ها، دیدگاه ها و سنین مختلف هستیم، تنها کافی بودن کیفیت و تمایل به انجام مراحل عظیم در حرفه شما است. شما می توانید به عنوان بسیاری از کار را به عنوان شما می خواهید، بدون محدودیت به میزان مشارکت. شما می توانید در قالب جلد یا در قالب مجله یا در هر دو صورت درخواست دهید، تصمیم بگیرید.

حالت COVER
ما به دنبال تصویر تکان دهنده ای به عنوان صفحه جلد مجله برای این نسخه می باشیم، کاور مجله بدون شک بهترین روش برای نام و کار شما به مخاطبان حتی بیشتر است، شما می توانید تصاویر را به صورت سیاه و سفید و رنگی در هر فرمت، عمودی، افقی و مربع برای شرکت در این حالت می توانید از 3 بسته مختلف انتخاب کنید.

بسته کاور 1- شما می توانید یک تصویر را در قالب JPG در 72 dpi و 1200px برای طرف دیگر ارسال کنید

بسته کاور 2 – اگر تصاویر قابل توجهی داشته باشید، ممکن است این بسته را انتخاب کنید، با آن می توانید 3 عکس را در قالب jpg در 72 dpi و 1200px برای طرف دیگر بفرستید

بسته کاور 3 – اگر هنوز تصاویر بیشتری برای پوشش دارید، می توانید این بسته را انتخاب کنید که با آن می توانید تا 5 عکس در قالب jpg در 72 dpi و 1200px برای طرف دیگر

حالت مجله
ما به دنبال بهترین کارها یا اوراق بهادار هستیم که در صفحات داخلی این نسخه ارائه می شود.  در 20 صفحه به طور اختصاصی به شما و کار شما اختصاص خواهد یافت. شما باید یک مجموعه از کارهایتان بین 10 تا 15 عکس را در قالب jpg با 72 dpi و 1200px در بلندترین قسمت ارائه دهید. برای شرکت در این حالت شما می توانید از 3 بسته مختلف زیر انتخاب کنید.

بسته مجله1 – شما می توانید یک مجموعه از کارهایتان 10 تا 15 عکس در قالب jpg در 72 dpi و 1200px در بلندترین قسمت ارسال کنید.

بسته مجله2 – اگر شما می خواهید بیش از یک نمونه کارها را ارائه دهید، ممکن است این بسته را انتخاب کنید، با این کار می توانید 2 جلد کار را از 10 تا 15 عکس هر یک ارسال کنید. (تصاویر باید در قالب jpg با 72 نقطه در اینچ و 1200 پیکسل در بلندترین قسمت باشد)

بسته مجله3 – با استفاده از این بسته شما می توانید حداکثر 3 پرتفوی 10 تا 15 تصویر را هر بار (تصاویر باید در قالب jpg با 72 dpi و 1200 px در بلندترین طرف)

هزینه ورودی: از 10 تا 60 یورو با توجه به بسته انتخابی

مهلت ارسال درخواست: ۱۴ فوریه ۲۰۱۸ (۲۵ بهمن ۹۶)

سایت فراخوان : dodho

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا