فراخواننقاشی و طراحی

فراخوان جوایز وجدان خلاق Creative Conscience 2018

 

این جایزه ها برای تشویق کارهای خلاقیت محور و پایدار که باعث ایجاد تفاوت های مثبتی در دنیای اطراف ما می شود ایجاد شده.

شرکت در رقابت جهانی است و برای دانشجویانی که در دو دوره ابتدایی دوره های خلاق، دوره های کارشناسی ارشد و یا دوره های تحصیلات عالی و یا کسانی که در دو سال گذشته فارغ التحصیل شده اند، باز است. شما می توانید به تنهایی و یا در تیم های تا سه نفر شرکت کنید، و همچنین می توانید موضوع خود را برای حل و فصل و یا یکی از خلاصه هیجان انگیز خود را انتخاب کنید.

خلاصه ی باز  – موضوع به ترجیح خودتان باشد؛
سلامت روان – چگونه می توانید از مهارت های خلاق خود برای کمک به کسانی که با مسائل بهداشت روانی برخوردار هستند استفاده کنید؟
برابری – آیا می توانید به شیوه ای برای تغییر رفتارهای فعلی فکر کنید و الهام بخش مردم برای درکا ارزش برابری و دریافت خدمات درمانی برابر باشیم؟
بحران پناهندگان – چگونه می توانیم خلاقانه از توانمند سازی پناهندگان در کشورهای میزبان حمایت کنیم و دسترسی آنها به فرصت ها را بهبود بخشیم؟
بحران های آب و هوایی – چگونه می توانید از استعدادهای خلاقانه خود برای کمک به پیشگیری، تهیه و محافظت از مردم در مورد نیاز به زنده ماندن در قلب این شرایط استفاده کنید؟


رشته های زیر واجد شرایط برای ارائه پروژه می باشند:
طراحی گرافیک و خدمات طراحی
تصویر و انیمیشن
طراحی محصول و سازه
معماری، مهندسی و طراحی داخلی
مد و منسوجات
فیلم و عکاسی
تبلیغات
فن آوری

وجدان خلاق یک موسسه خیریه ای (CIO) است که در سال 2012 تأسیس شد و هدف آن الهام طراحان و صنعت خلاق برای اعمال استعدادهای خود به پروژه های ارزشمند اجتماعی، ترویج پایداری، آزادی، سلامت اجتماعی و رفاه است.
هزینه ثبت نام :
 10 پوند 
آخرین مهلت : 20 آوریل 2018 (31 فروردین 97)
سایت فراخوان : creative-conscience

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا