فراخوانفراخوان گرافیک

مسابقه بین المللی طراحی نورپردازی CLUE 04

بنیاد CLU، نسخه چهارم CLUE (جامعه روشنایی محیط زیست شهری) مسابقه بین المللی طراحی نورپردازی را راه اندازی کرده است.

این بار تم رقابت : نور و احساسات است و همه چیز در مورد طراحی فضاهای عمومی است که باعث تحریک حواس انسان می شود.

در اوایل ماه مارس 2018، در مجموع 8500 دلار برای جایزه به برگزیدگان ، که 5000 دلار برای بهترین طراحی در نظر گرفته شده است. جوایز بر اساس شایستگی توسط هیئت داوران بین المللی متشکل از متخصصان در زمینه طراحی و برنامه ریزی شهری خواهد بود. برنده جایزه اول نیز فرصتی برای شرکت LIGHTFAIR International (LFI) خواهد داشت – که در تاریخ 8 تا 10 می 2018 در شیکاگو، ایالات متحده آمریکا برگزار می شود.

رقابت در سراسر جهان برای هنرمندان حرفه ای با پنج (5) سال یا کمتر تجربه، دانشجویان، افراد، کارآموزان و یا شرکت ها از جمله: طراحان صنعتی، معماران، مهندسین، معماران منظر، هنرمندان و غیره باز می شود. تیم های چند رشته نیز واجد شرایط می باشند.

این دوره از رقابت با مضمون”نور و احساسات” برگزار میشود و تمرکز دارد بر تاثیر گذاری و تحریک احساسات شهروندان با استفاده از آیتم های خلاقانه در طراحی فضاهای عمومی.

در مجموع ۸ هزار و پانصد دلار جایزه برای این رویداد در نظر گرفته شده است که ۵ هزار دلار آن متعلق بر نفر نخست رقابت است. منتخبین بر اساس داوری هیئتی از متخصصان در زمینه طراحی و برنامه ریزی شهری انتخاب خواهند شد. برنده جایزه اول نیز فرصتی برای شرکت LIGHTFAIR International (LFI) خواهد داشت – که در تاریخ ۸ تا ۱۰ می ۲۰۱۸ در شیکاگو، برگزار می شود.

طراحان صنعتی، معماران، مهندسین، معماران منظر، هنرمندان میتوانند به صورت انفرادی و یا تیم های چند نفره در این رویداد شرکت کنند.

شرکت در این رویداد رایگان است

آخرین مهلت ثبت نام: ۳۰ ژانویه ۲۰۱۸

سایت فراخوان : cluecompetition

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا