بورسیه و اقامتفراخوان

فلوشیپ ایتالیا Bogliasco 2023

توضیح مختصر: این رقابت توسط بنیاد Bogliasco در ایتالیا برگزار می شود و برای پاییز 2023 و بهار 2024 فلوشیپ رزیدنسی ارائه می کند.

این مرکز واقع در دهکده ماهیگیری بوگلیاسکو در نزدیکی جنوا قرار دارد و از سال 1996 بیش از 1050 فلوشیپ از 61 کشور ارائه داده است.

شرکت کنندگان باید روی پروژه ای (با هر موضوعی) در رشته های ذیل کار کنند:

باستان شناسی، معماری، هنر کلاسیک، رقص، فیلم/ویدئو، تاریخ، معماری منظر، ادبیات، موسیقی، فلسفه، تئاتر، و هنرهای تجسمی.

طول اقامت یک ماه در مرکز Bogliasco است و به ساکنان در طول اقامت دسترسی به اتاق نشیمن، غذای کامل و استودیوی خصوصی داده می شود.

این مرکز از هنر و علوم انسانی حمایت می کند و در پر جنب و جوش ترین و تاریخی ترین چهارراه ایتالیا قرار دارد، جایی که هنرمندان با استعداد و محققان از همه فرهنگ ها گرد هم می آیند تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و آثار جدید خلق کنند.

چه کسی می تواند شرکت کند؟

هنرمندانی که دستاوردهای قابل توجهی را در رشته های خود، متناسب با سن و تجربه خود نشان می دهند می توانند دراین رویداد شرکت کنند.

لطفاً توجه داشته باشید که کمک هزینه تحصیلی Bogliasco به دانشجویانی که در حال حاضر در برنامه کسب مدرک هستند تعلق نمی گیرد.

فلوشیپ به کسانی تعلق می گیرد که نشان دهند کار در جامعه ی بین المللی و چندربانه متشکل از هنرمندان و محققان برایشان آسان است.

هزینه ورودی:

هزینه اپلیکیشن 30 دلار است.

آخرین مهلت:

1  مارس 2023 (۱۰ اسفند ۱۴۰۱)

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا