فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان رقابت گرنت عکاسی الکسیا 2018

بنیاد الکسیا مکانی برای بالا بردن توانایی عکاسی خبری برای نشان دادن بی عدالتی اجتماعی و احترام به تاریخ است تا ما آن را فراموش نکنیم و تفاوت های فرهنگی را به عنوان قدرت ما – نه ضعف ما – درک کنیم.

کمک های مالی برای کمک به تولید پروژه هایی که باعث ایجاد تغییرات می شوند، با توجه به موضوعاتی که به لحاظ اجتماعی قابل توجه هستند، اهدا می شود.

از طریق کمک های مالی، بورس تحصیلی و پروژه های ویژه، بنیاد الکسیا از عکاسان به عنوان عاملان تغییرات حمایت می کند. با این هدف، بنیاد برای دانشجویان و عکاسان حرفه ای، کمک های مالی می دهد تا توانایی مالی آنها برای تولید داستان های قابل توجهی که می تواند باعث تغییر در تلاش برای ایجاد جایگاه بهتر در جهان شوند بالا رود.

بنیاد پیشنهادات خود را برای پروژه های عکاسی و چند رسانه ای (صوتی، موشن ، VR یا هر قالب دیگر بصری) می پذیرد.

متقاضیان دانشجو تشویق به در نظر گرفتن پروژه هایی هستند که درک فرهنگی در جوامع محلی خود یا در نزدیکی آنها را کشف می کنند. در حالی که بنیاد پیشنهادات را در مورد موضوعات خارج از منطقه دانشجویان نادیده می گیرد، هنگام تعیین گیرنده های دریافت کمک مالی، این موضوعات به وزن اضافی اهمیت نمی دهند. در عوض، بنیاد معتقد است که متقاضیان احتمال بیشتری دارند که یک داستان نزدیک به مدرسه یا خانه خود را نزدیک تر از آنهایی که نیاز به سفر دارند، تکمیل کنند.

لطفا توجه داشته باشید که مهلت ثبت نام برای کمک های عکاسان حرفه ای 1 فوریه 2018 (12 بهمن 96) است. مهلت تحویل دانشجویی در 1 مارس 2018 (10 اسفند 96) است.

هزینه ورودی برای حرفه ای ها 50 دلاری و برای دانشجویان رایگان است

واجدین شرایط:

• کمک های حرفه ای: عکاسان و روزنامه نگاران بصری از هر کشوری ممکن است برای این گرانت درخواست کنند. پیشنهادات برای پروژه هایی که قبلا گرنتهایی دریافت کرده اند یا جوایز بیش از 1000 دلار در سال گذشته را دریافت کرده اند واجد شرایط نیستند.

• کمک های دانشجویی: متقاضیان باید در تمام دوره های تحصیلات تکمیلی در یک کالج یا دانشگاه معتبر در ایالات متحده و یا خارج از کشور در برنامه تحصیلی در زمان درخواست به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد یا کارشناسی مشغول به تحصیل باشند.

جایزه

• جوایز دانشجویی: کمک های مالی برای نفر اول، نفردوم و انتخابیه داوران، جایزه (ها) داده می شود. کمک های مالی بین دانشجویان کارشناسی و فارغ التحصیلان متفاوت است. دانش آموزان نیز فرصت های تحصیلی را دریافت می کنند.

• جایزه حرفه ای: دریافت کننده حرفه ای کمک مالی 20،000 دلار برای تولید پروژه پیشنهادی دریافت می کند.

سایت فراخوان : alexiafoundation

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا