فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان رقابت عکاسی 2018 BigPicture

 

چه کسی می تواند وارد شود
این رقابت برای هر کسی باز است.

شرح
رقابت توسط آکادمی علوم کالیفرنیا برگزار می شود.

BigPicture عکاسان را از سراسر جهان تشویق می کند تا کار خود را به این رقابت بپوشانند که هر دو جشن و نشان دادن تنوع غنی از زندگی را بر روی زمین و الهام بخشیدن به اقدام برای حفاظت و حفظ آن از طریق قدرت تصویر می کنند. تصاویر برنده در یکی از معتبر ترین موسسات علمی در جهان در سانفرانسیسکو کالیفرنیا، ایالات متحده آمریکا نمایش داده می شود.

مسابقه عکس BigPicture دارای 7 بخش است: هنر طبیعت | زندگی آبزی | زندگی وحشی | مناظر، آبریز و فلور | حیات وحش زمینی | انسان / طبیعت | سری 2018: کپسول زمان.

ورودی ها محدود به حداکثر 10 ارسال تک عکس در هر آدرس ایمیل ثبت شده می باشند و ممکن است تعداد نامحدودی از آدرس های ایمیل را ثبت کنند. پرداخت با یک کارت اعتباری عمده روی یک صفحه وب ایمن ساخته می شود. هزینه های ورود باید تا مهلت رقابت (1 مارس 2018) پردخت شود تا ثبت نام کامل شود. تصاویر به رقابت، واجد شرایط دریافت جوایز وارد نمی شوند یا به قضات قابل مشاهده می باشند تا هزینه مسابقه پرداخت شود. هزینه های ورودی برای ارائه جوایز رقابتی و کمک به آکادمی در ماموریت خود استفاده می شود و غیر قابل استرداد هستند.

دوره مسابقه
مسابقه عکس BigPicture آغاز می شود در ساعت 12:00 صبح در زمان استاندارد استاندارد آمریکای شمالی (PST) در تاریخ 1 دسامبر 2017 و در ساعت 11:59 بعدازظهر ساعت استاندارد استاندارد آمریکای شمالی (PST) در تاریخ 1 مارس 2018 بسته شده است. ارائه شده توسط آکادمی علوم کالیفرنیا .

شایستگی
BigPicture برای تمام عکاسان در سراسر جهان، به جز کارکنان، داوطلبان و اعضای هیات علمی (و همچنین حامیان آنها)، و خانواده های فوری و افراد خانواده همجوار مانند کارکنان، داوطلبان و اعضای هیئت مدیره، در دسترس است. آکادمی حق دارد که در قبال داوری خود، واجد شرایط بودن شرکت کنندگان را بررسی کند. غیر از این ممنوع است

حقوق تصویر
مستعمرات مالکیت و تمام حقوق دیگر را برای ارسال تصاویر تحت شرایط زیر حفظ می کند: با وارد کردن BigPicture، هر یک از اعضا به مجوز غیرقابل مجاز برای تولید، انتشار و نمایش تصاویر ارسال شده در تمامی رسانه ها در سراسر جهان به طور مستقیم در رابطه با مسابقه ، از جمله اما نه محدود به استفاده در زمینه وب سایت آکادمی و سایت های رسانه های اجتماعی، نمایش برنده تصاویر در آکادمی و مواد تبلیغاتی و بازاریابی در مورد مسابقه و نمایشگاه در مدت پنج (5) سال. فرصت های تجاری در رابطه با یک تصویر، به طور جداگانه با شرکت کنندگان وارد مذاکره می شود.

* تصاویر برنده شامل تصاویری است که به عنوان جایزه بزرگ، مکان اول و تصاویر نهایی انتخاب شده است.

هزینه ورود
25 دلار برای حداکثر 10 ارسال تک عکس در هر رده
15 دلار برای ارسال یک سری عکس (3-5 عکس)

جوایز
برنده جایزه بزرگ 5000 دلار پول نقد دریافت خواهد کرد.
برندگان اول این هفت دسته هر کدام 1000 دلار پول نقد دریافت خواهند کرد.

آخرین مهلت ثبت نام : 1 مارس 2018 ( 10 اسفند 96)

سایت فراخوان bigpicturecompetition

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا