ویدیو

مصاحبه با آرش تنهایی

مصاحبه مجله فرد با آرش تنهایی سردبیر آنگاه در زمینه مجله فرهنگی و هنری موفق آنگاه که توانسته مخاطبین وفاداری را جذب کند. صحبت های آرش تنهایی در زمینه فعالیتهایی که داشته و نحوه کار مجله اش در این ویدئو آورده شده است.

مجله فرهنگی و هنری آنگاه به صاحب امتیازی و سردبیری آرش تنهایی در هر فصل به ابعاد مختلف یک موضوع با مقاله، گفتگو، خاطره، داستان و پژوهش می‌پردازد. . شماره یک آنگاه آذر ۱۳۹۵ در تهران منتشر شد. این نشریه نخستین مجله ایرانی است که با جلد سخت گالینگور و در قطع کتاب منتشر می‌شود.

«آنگاه» می‌کوشد با همکاری جمعی از نویسندگان و صاحب‌نظران، در داخل و خارج از کشور، فصلنامه ای به گستره‌ی جمعی از مدیران فرهنگ و هنر؛ شاغلان عرصه‌های گوناگون هنری همچون معماری، هنرهای تجسمی، سینما، تئاتر، موسیقی و ادبیات؛ همچنین دانشجویان و علاقه‌مندان عرصه‌ی فرهنگ و هنر در ایران و جهان منتشر کند. «آنگاه» در هر شماره یک سوژه‌ی قابل تأمل و بدیع دارد که با حضور افراد متخصص و صاحب نام در آن حوزه به بررسی موضوعات و تحلیل جریان‌ها می‌پردازد و ایده‌ها و افکار از منظرهای گوناگون و کار‌گروه‌های متعدد مجله ارزیابی و تجدید نظر می‌ّشود. از سوی دیگر هدف نویسندگان «آنگاه» آن است که رویکردی معتدل را دنبال کنند و میان مجلات تخصصی، دانشگاهی، تک رشته‌ای و مجلات خانوادگی و عمومی قرار گیرند تا نشریه علاوه بر آنکه ارتباطی کارآمد، سازنده و روشنفکرانه با مخاطبان دارد؛ سرگرم‌کننده، جذاب و بی‌واسطه باشد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا