فراخوانفراخوان عکاسی

مسابقه عکاسی Foam Talent 2019

مسابقه Foam Talent 2019، مسابقه بین المللی عکاسی و یکی از معروفترین رقابت های صنعت عکاسی برای عکاسان جوان در سراسر جهان که توسط مجله Foam Magazine سازماندهی شده است، به تازگی فراخوان خود را با هدف ایجاد استعدادهای مشتاق در صنعت عکاسی بین المللی و تحسین و تشخص بین المللی دادن به آنها اعلام کرده است.

در طی دهه گذشته، فراخوان استعدادهای فوم به راه اندازی کارهایی از استعدادهای فراوان در سرتاسر جهان کمک کرده است تا بدین وسیله کار خود را به نمایش گذاشته و به شهرتی که سزاوار آن هستند دست یابند. این یک پلت فرم حرفه ای است که به ایجاد استعدادهای مشتاق در صنعت عکاسی بین المللی و دادن تحسین و تشویق بین المللی کمک می کند.

انتخاب شدن به عنوان یک استعداد فوم، شما را در فضای بین المللی جهان عکاسی قرار می دهد. این جایزه  شما به عنوان یک هنرمند در حال ظهور با استعداد فراوان به جهانیان نشان می دهد و به شما ابزار برای شروع کار خود می دهد.

الزامات ارسال:

• این رقابت موضوع خاصی ندارد کار ارسال شده باید نماینده کار هنری شما باشد.

• لازم است ۲ سری کار با تعداد تصاویر ۸ تا ۱۰ (.jpg / .png / .gif) در هر پروژه، شرح مختصری از هر پروژه (ورد یا PDF به زبان انگلیسی، حداکثر ۵۰۰ کلمه در هر شرح پروژه) و یک خلاصه CV ارسال کنید

تصاویر باید با رزولوشن پایین (.jpg / .png / .gif) با وزن تقریبی ۵۰۰KB – 1MB باشد. اندازه کلی هر سری می تواند بیش از ۱۰ مگابایت باشد (تصاویر متفاوت می توانند تا اندازه های مختلفی داشته باشند تا زمانی که همه آنها با هم برابر با ۱۰ مگابایت باشند).

روند انتخاب بین ماه های آوریل و ژوئیه انجام می شود، بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که نتایج را تا پایان ماه جولای دریافت کنید. اسامی هنرمندان منتخب در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ به طور رسمی اعلام خواهد شد. شماره مجله Foam Magazine در دسامبر ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد و یک سال از نمایشگاه ها و فعالیت های مربوط به کار گروه جدید استعدادهای فوم برگزار می شود.

هنرمندان منتخب نیز در نمایشگاه استعداد فوئم، که قبلا به آمستردام، لندن، نیویورک، پاریس و بروکسل سفر کرده بودند، نمایش داده خواهند شد.

هزینه شرکت در این رقابت ۳۵ یورو است.

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۸/۳/۲۰۱۹ ( ۲۷ اسفند ۹۷)

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید.

https://talentcall.foam.org/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا