فراخوانفراخوان هنرینقاشی و طراحی

فراخوان ۲۲ امین فستیوال مدیا آرت ژاپن

جشنواره جهانی هنری که افتخار آثار برجسته ای از طیف گسترده ای از رسانه های مختلف هنری تحت عنوان جشنواره هنرهای تجسمی ژاپن اخیرا برای دور جدید خود در سال ۲۰۱۹ فراخوان خود را برای شرکت هنرمندان در عرصه های مختلف حرفه ای، آماتور، مستقل و تجاری اعلام کرده است.

جشنواره هنرهای تجسمی ژاپن از زمان آغاز آن در سال ۱۹۹۷، کارهای قابل توجهی از آثار هنری و خلاقیت بالا را به دست آورد و علاوه بر نمایش سالانه نمایش آثار اعطای جایزه، رویدادهای دیگری همچون سمپوزیوم، نمایش فیلم و نمایشگاه برگزار کرده است.

جشنواره هنرهای تجسمی ژاپن جشنواره جامع Media Arts است که در چهار بخش عمده کارهای برجسته ای را انجام می دهد:

• هنر – آثار هنری با رسانه های جدید و فن آوری های دیجیتالی ایجاد شده . هنر تعاملی، تاسیسات رسانه ای، کارهای ویدئویی، گرافیک (تصاویر دیجیتال، عکاسی دیجیتال، گرافیک کامپیوتری و …)، آثار مبتنی بر وب، نمایش های رسانه ای و غیره

• سرگرمی – برای سرگرمی ایجاد شده با فن آوری های دیجیتال. بازی ها (بازی های ویدئویی، بازی های آنلاین، و غیره)، کارهای ویدئویی (ویدیو های موسیقی، فیلم های تبلیغاتی، فیلم های ویژه فیلم ها و غیره)، وسایل الکترونیکی، الکترونیک، وب سایت، نرم افزار و غیره

• انیمیشن – فیلم های متحرک، فیلم های انیمیشن متحرک، سری های متحرک، و غیره

• مانگا – کمیک های منتشر شده در قالب کتاب، کمیک های منتشر شده در یک مجله (شامل آثار هنوز سریال)، کمیک های آنلاین (برای کامپیوتر یا تلفن همراه)، کمیک های خود منتشر شده و غیره منتشر شده است.

کارها باید بین ۶ اکتبر ۲۰۱۷ و ۵ اکتوبر ۲۰۱۸ انجام شود. ممکن است یک کار انجام شده باشد که در گذشته تکمیل شده است، اما تجدید یا به روز شده و به تازگی تکمیل شده یا منتشر شده است.

در حالی که تعداد آثار ارسالی نامحدود است، کار مشابه نمی توانند در چندین بخش وارد شوند. ورودی باید کپی رایت را به کار ارسال شده نگه دارد. اگر کار توسط نماینده ارائه شود، مجوز دارنده حق تکثیر باید بدست آید.

کپی رایت برای کارهای برنده جایزه باقی می ماند.

برای هر بخش، جایزه بزرگ، جوایز تعالی و جوایز چهره جدید بر اساس کیفیت هنری و خلاقیت اعطا می شود. علاوه بر این، جوایز دستاورد ویژه براساس توصیه هیئت داوران به افراد یا گروههایی که در Media Arts در هر یک از چهار بخش سهیم بوده اند، اعطا می شود.

هیچ هزینه ورودی برای شرکت وجود ندارد.

آخرین مهلت ثبت نام : ۵ اکتبر ۲۰۱۸ ( ۱۳ مهر ۹۷)

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا