فراخوانفراخوان هنری

فراخوان هنری Creative Time

فراخوان هنری Creative Time برای ساکنین شهر نیویورک رقابت هنری

درباره فراخوان

Creative Time از هنرمندان برای ارسال طرح‌های خود در زمینه آثار هنری عمومی دعوت می‌کند. این فراخوان آزاد فرصتی است برای هنرمندان در حال ظهور تا بخش عمومی و استفاده از سابقه بالای ۴۰ سال Creative Time در رابطه با تحقق پروژه‌های رؤیایی هنرمندان را تجربه کنند.

این فراخوان آزاد از هنرمندان فعال در تمام رسانه‌ها جهت ارسال طرح‌های خود برای یک کمیسیون هنر عمومی جدید و ارائه در شهر نیویورک در بهار و تابستان سال ۲۰۱۹ دعوت می‌کند.

Creative Time از هنرمندان ساکن نیویورک دعوت به ارسال طرح‌های خود در زمینه پروژه عمومی جدید می‌کند. از متقاضیان دعوت می‌شود تا ایده‌های اصیل و هیجان‌انگیزی ارائه نمایند که این قابلیت را داشته باشند تا مکالمه عمومی را شروع کرده و به مسائل روز اشاره کنند. برگزارکننده این رقابت هنری بیشتر علاقه‌مند به ایده‌هایی است که در قالب نمایش غیرمتعارف باشند، در مورد یک مسئله اجتماعی صحبت کنند و مکالمه عمومی ایجاد نمایند.

برگزارکنندگان طرح‌هایی را می‌پذیرند که یک اثر هنری اصیل، موقت و عمومی باشند. ما بیشتر علاقه‌مند به ایده‌هایی هستیم که در قالب نمایش غیرمتعارف باشند، در مورد یک مسئله اجتماعی صحبت کنند و مکالمه عمومی ایجاد نمایند. هیچ نوع فرمول مخفی درباره رسانه، اندازه یا مقیاس اثر وجود ندارد.

ما ایده‌های جسورانه و بلندپروازانه را دوست داریم و هیچ فرمول مخفی‌ای برای اندازه یا مقیاس اثر وجود ندارد طرح‌ها ممکن است بدون تدبیر خاص و یا حاوی یک گرایش دراماتیک باشند. ما می‌خواهیم راجع به نحوه کار شما با محتوای یک موضوع روز یا اجتماعی بشنویم. آیا طرح شما در پاسخ به یک نگرانی خاص، جامعه یا تاریخ ایجاد شده؟ ایده، صرف‌نظر از محتوا، باید به روز باشد و قابلیت شروع مبادله عمومی انتقادی را داشته باشد.

الزامات ارسال اثر:

متقاضیان می‌بایست یک رزومه، بیوگرافی، آثار منتخب و یک متن حاوی قصد خود با جزییات طرح خود و علاقه به ایجاد اثر هنری عمومی با همکاری Creative Time ارسال نمایند.

از متقاضیان اطلاعات ضمیمه شامل یک رزومه (حداکثر در دو صفحه)، بیوگرافی (حداکثر ۱۰۰ کلمه)، آثار منتخب (تا حدود ۱۰ عکس و ۳ ویدیو) و یک متن راجع به نیت خود از شرکت در رقابت خواسته شده است. از متقاضیان خواسته شده است که طرح‌های پروژه خود را معرفی نموده، علت ارتباط آن را شرح داده و روش خود و اینکه چگونه کار با Creative Time به دیدگاه آنها کمک می‌کند را توضیح دهند (حداکثر ۶۰۰ کلمه).

از هنرمندان برای ارسال یک طرح بر مبنای تنها ۱ پروژه دعوت شده است. برگزارکنندگان رقابت از تقاضانامه گروه‌هایی که سابقه کار با یکدیگر دارند، استقبال می‌کنند. گروه‌ها می‌توانند یک تقاضانامه ارسال نمایند.

تنها تقاضانامه الکترونیکی پذیرفته خواهد شد.   

در اواخر ماه ژانویه، از فینالیست‌های منتخب برای ارسال طرح جزیی‌تر که شامل مفهوم عمیق‌تر، پارامترهای سایت، جدول زمان‌بندی تولید طرح، طرح‌ها یا تفاسیر و بودجه باشند، دعوت خواهد شد. یک کمیته گزینش متشکل از مدیران، هنرمندان، کارکنان Creative Time و اعضای جامعه طرح نهایی را انتخاب خواهند کرد و در فوریه سال ۲۰۱۹ این طرح اعلام خواهد شد.   

شرکت در این رقابت رایگان است!

واجدین شرایط ارسال اثر

این فراخوان برای هنرمندان فعال ساکن در شهر نیوریورک که در شرایط شغلی حساسی قرار دارند و هنوز از جانب یک کمیسیون عمومی  یا مؤسسه فرهنگی مهم حمایت نشده‌اند، است.

جوایز

هنرمند منتخب توسط تیم Creative Time در کلیه جوانب شامل راهنمایی‌های مربوط به کیوریتوری، تولید و ساخت پروژه، بازاریابی، جذب مخاطب و مشاوره حمایت خواهد شد. این اثر در بهار و تابستان سال ۲۰۱۹ ارائه خواهد شد.

بودجه تولید پروژه بر اساس مفهوم پیشنهادی متفاوت خواهد بود و از ۵۰٫۰۰۰ دلار بیشتر نخواهد بود. علاوه بر این، هنرمند منتخب بر اساس قلمروی پروژه خود یک هزینه هنرمند دریافت خواهد کرد.

اطلاعات تماس

به منطور کسب اطلاعات بیشتر راجع به فراخوان هنری Creative Time برای ساکنین شهر نیویورک و ارسال آثار خود به وب‌سایت رسمی این فراخوان به آدرس ذیل مراجعه نمایید:

http://creativetime.org/projects/application-guidelines/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا