فراخوانمعماری

فراخوان مسابقه معماری karin dom

این رویداد از کلیه معماران از سراسر دنیا که مایل به کار هستند و به پروژه های اجتماعی علاقه مند هستند ، دعوت کرده تا در مسابقه برای ساختمان جدید Karin Dom شرکت کنند.

در مجموع ۱۰،۰۰۰ یورو به سه طرح برتر اهدا می شود – جایزه اول ۵۰۰۰ یورو + قرارداد + انتشار اثر؛ جایزه دوم ۳،۰۰۰ یورو + انتشار اثر و جایزه سوم ۲،۰۰۰ یورو + انتشار اثر است.

این مسابقه با هدف یافتن الهام بخش ترین، خلاقانه ترین و در عین حال کاربردی و مناسب ترین پروژه برای ساختمان جدید برگزار شده است که به عنوان الگویی برای ارائه خدمات به کودکان دارای نیازهای ویژه و خانواده های آنها است و شامل یک مرکز آموزشی خواهد بود.

بلغارستان کشوری در جنوب شرقی اروپا است که در حال توسعه آموزش همگام و خدمات پیشگیری و درمان سریع برای کودکان دارای نیازهای ویژه و خانواده های آنها است. یکی از سازمان های غیردولتی پیشرو، که به طور فعال در این روند شرکت می کند، Karin Dom است.

از نخستین سازمان هایی در بلغارستان که جایگزین الگوی نهادها برای خدمات و مراقبت از کودکان دارای نیازهای ویژه و خانواده های آنها شده Karin Dom است.

این کار در سال ۱۹۹۴ توسط دیپلمات ایوان استنسیوف تأسیس شد، که اهدا کنندگان و متخصصان را جذب و الهام بخشید تا ثابت کند که فرزندان “غیرقابل آموزش” وجود ندارند.

در حال حاضر، Karin Dom بیش از ۳۰۰ کودک و خانواده را پشتیبانی می کند و بالغ بر ۱۲۰۰ متخصص و والدین را در سال آموزش می دهد.

همه این فعالیت ها در یک ساختمان قدیمی انجام می شود که پاسخگوی نیاز سازمان برای توسعه نیست.

پروژه های ارسالی توسط یک هیئت داوران بین المللی ۹ عضو ارزیابی می شود.

املاک مسابقه مساحت ۲۴۵۰ متر مربع را دارد. توسعه برنامه ریزی شده مجاز می تواند آزادانه در داخل ملک واقع شود. طبق الزامات بودجه ، کل توسعه زیرزمینی باید در حدود ۱۸۰۰ مترمربع طراحی شود. حداکثر ارتفاع ساختمان تا ۱۵ متر قرنیز و تا ۵ طبقه می باشد. طراحی پیشنهادی حداکثر تراکم توسعه کف زیرزمینی – ۶۰۰m2.

این پروژه باید از حفظ بهینه تعداد گونه های درخت موجود موجود اطمینان حاصل کند. این فضای حیاط رایگان برای نیازهای کارین دام پارک و زمین بازی کودکان فراهم می کند.

مورد نیاز پروژه:

  • قابلیت دسترسی – طرح ساده و شفاف ، به راحتی توسط همه کاربران قابل درک است. ارگونومیک و قابل دسترسی توسط صندلی های چرخ
  • ایمنی و امنیت – خطوط دید خوب و محافظت از حوادث در مناطقی که برای کودکان تعیین شده است
  • پایداری – کیفیت بالای طراحی در مناطق اجتماعی ، اقتصادی و زیست محیطی
  • انعطاف پذیری و قابلیت انطباق پذیری – فضاها باید نیازهای فعلی و آینده کودکان را تأمین کنند
  • سلامت و آسایش – فضاهای دلپذیر با توجه به تمام نیازهای آسایش حرارتی. تهویه و بهداشت
  • آگاهی از حساسیت – تأثیر مثبت محیط بر تجربه حسی کودکان

از شرکت کننده ای که مقام اول را بدست آورده است دعوت می شود تا برای توسعه یک پروژه سرمایه گذاری فنی و کاری و نظارت نویسنده برای ساختمان جدید به ارزش ۱۰۰۰۰۰ یورو امضا کنند.

ورود به این مسابقه کاملا رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۱۹ فوریه ۲۰۲۰ (۳۰ بهمن ۹۸)

اعلام نتایج: مارس ۲۰۲۰

جهت کسب اطلاعات بیشتر به https://competition.karindom.org مراجعه نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا