فراخوانفراخوان داخلی

فراخوان مسابقه عکاسی کودک و امید

یونیسف و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اولین مسابقه عکاسی مشترک با عنوان «کودک و امید» را برگزار می‌کنند.

به گزارش مجله فرد به نقل از روابط‌عمومی روابط عمومی یونیسف ایران، یونیسف ایران و معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اولین مسابقه مشترک عکاسی را با هدف ارتقاء اصول اخلاقی یونیسف در عکاسی از کودکان، در سی‌امین سالگرد تصویب پیمان‌نامه حقوق کودک، برگزار می‌کنند.

شرایط شرکت کنندگان

– تابعیت ایرانی؛
– عضو یا همکار یکی از رسانه‌های رسمی کشور – تصویر کارت پرسنلی یا نامه معرفی از رسانه، یا نمونه آثار منتشر شده در رسانه؛
– زیر ۴۰ سال.

مشخصات عکس

– تصاویر باید از کودکان (افراد زیر ۱۸ سال) در ایران باشد؛
– تصاویر باید نمایش دهنده «امید، شادی و یا آرزوهای» کودکان باشد؛
– تصاویر باید در سه سال قبل تهیه شده باشند؛
– تصاویر باید حقوق کودکان را رعایت کنند؛
– هر شرکت کننده بین ۵ تا ۱۰ عکس با ۲۰۰ کلمه توضیح درباره آنها ارسال نماید. عنوان ایمیل باید «مسابقه عکاسی یونیسف ایران ۱۳۹۸ – نام فامیل» باشد؛
– تنظیم رنگ و یا سیاه و سفید کردن تصاویر به صورتی که محتوا را تغییر ندهد، مجاز است؛
– تصاویر باید دارای وضوح رزولوشن dpi ۹۶ و ۱۸۰۰ پیکسل در ضلع بزرگتر باشند؛
– از برندگان تقاضا خواهد شد تصاویر خود را با رزولوشن dpi ۳۰۰ و سایز ۳۰ مگابایت ارسال کنند؛
– عنوان هر کدام از فایل تصاویر باید به صورت زیر باشد:

Firstname_Lastname_۰۰x

– تصاویر باید در فضای مجازی (Drop box Google Drive، غیره) آپلود و لینک دانلود به آدرس زیر ارسال شوند:

msayyari@unicef.org

مهلت ارسال آثار تا ۱۶ آبان ماه

موضوع مسابقه

تصاویر باید بیانگر «امید، شادی و آرزوهای» کودکان باشد. شرکت کنندگان می توانند یکی از موضوعات برنامه همکاری کشوری جمهوری اسلامی ایران و یونیسف (۱۴۰۰-۱۳۹۵) شامل بهداشت، تغذیه، آموزش، سلامت و حمایت از کودکان را انتخاب کنند.

فرآیند داوری

نمایندگانی از دفتر یونیسف ایران، معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و عکاس بین‌المللی یونیسف برندگان را انتخاب خواهند کرد.

کپی‌رایت

شرکت کنندگان کپی رایت تمام تصاویر ارسالی را در اختیار خواهند داشت. برندگان (نفرات اول تا پنجم)، با شرکت در این مسابقه، به یونیسف مجوز نامحدود، غیرقابل فسخ و بدون پرداخت هزینه برای انتشار عکس‌ها در مراسم یا کتاب مرتبط با مسابقه و یا در دیگر انتشارات (گزارش، خبر، مقاله، رسانه اجتماعی و غیره) مرتبط با فعالیت‌های یونیسف، می‌دهند. عکس‌ها با ذکر نام عکاس منتشر خواهند شد.

دیگر جزئیات شرکت در این مسابقه هم اکنون در سایت معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به نشانی https://www.farhang.gov.ir قابل مشاهده است.

نوشته های مشابه

‫4 دیدگاه ها

  1. هرچیزی که در فراخوانشون نوشتن ما هم انعکاس دادیم. مطالب تکمیلی را در سایت انتهای فراخوان بخوانید.

  2. جایزه برای شرکت کننده نداره طبق فراخوانی که اینجا منتشر شده، چنانچه بردید شما باید به اونا جایزه بدید:))
   “برندگان (نفرات اول تا پنجم)، با شرکت در این مسابقه، به یونیسف مجوز نامحدود، غیرقابل فسخ و بدون پرداخت هزینه برای انتشار عکس‌ها در مراسم یا کتاب مرتبط با مسابقه و یا در دیگر انتشارات (گزارش، خبر، مقاله، رسانه اجتماعی و غیره) مرتبط با فعالیت‌های یونیسف، می‌دهند.”
   این دیگه نوبرشه!!

   1. این فراخوان فقط اینجا منتشر نشده و گفته ما هم نیست. به جز اینکه سایت خود ارشاد رو برای اطلاعات بیشتر قرار دادیم برای اطلاعات تکمیلی و پرسیدن سوالاتتون می تونید به سایت یونیسف ایران به آدرس زیر مراجعه کنید. ما صرفا آنچه که اعلام شده رو منعکس کردیم.

    https://www.unicef.org/iran/press-releases/%DB%8C%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%81-%D9%88-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%87%D9%86%DA%AF-%D9%88-%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%84%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82%D9%87-%D8%B9%DA%A9%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%B4%D8%AA%D8%B1%DA%A9-%D8%A8%D8%A7-%D8%B9%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%C2%AB%DA%A9%D9%88%D8%AF%DA%A9-%D9%88-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%AF%C2%BB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا