فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان مسابقه عکاسی داستانهای ناگفته

موسسه خاورمیانه (MEI) با خوشحالی اعلام می کند که دوره جدید پذیرش آثار برای سومین رقابت عکاسی دیجیتال سالانه خود، “داستان های ناگفته” فرا رسیده است.

این مسابقه امسال، به دنبال عکس هایی است با یک داستان برای مردم، مکان ها، تاریخ و فرهنگ خاورمیانه و شمال آفریقا (که از منطقه مراکش تا افغانستان و از جمله ترکیه) تعریف می کنند.

جوایز تا ۵۰۰ دلار. عکس های برنده شده در موسسه خاورمیانه نمایش داده خواهد شد و در جشن سالانه MEI در تاریخ ۱۲ نوامبر ۲۰۱۹ در واشنگتن دی سی، برای حمایت از هنر و برنامه های آموزشی MEI، برگزار می شود.

موسسه خاورمیانه (MEI) به ویژه دعوتنامه هایی را ارائه می دهد که جوامع و سنت های زیرزمینی را نشان می دهد و روح پر جنب و جوش منطقه را برجسته می کند. خلاقیت در تفسیر موضوع بسیار مورد تشویق قرار می گیرد، و از ارسال آثار در تمام ژانرها و سطح مهارت استقبال می شود.

جایزه اول: ۵۰۰ دلار
جایزه دوم: ۲۵۰ دلار
جایزه سوم: ۱۵۰ دلار
تقدیر شوندگان: هرکدام ۷۵ دلار
مؤسسه خاورمیانه (MEI) مسابقه عکس های دیجیتال برای همه عکاسان حرفه ای و آماتور که در زمان ثبت نام از سن قانونی در حوزه قضایی محل اقامت خود برخوردار هستند، باز است.

عکسهای ارسالی به ۵ عددد برای هر ثبت نام کننده محدود شده است.

موسسه خاورمیانه (MEI) متعهد است تا دانش خاورمیانه را در میان شهروندان ایالات متحده عربی افزایش دهد و به درک بهتر بین مردم این دو حوزه کمک کند.

برندگان دوره های قبل را در این لینک می توانید ببینید.

بدون هزینه ثبت نام

آخرین مهلت ثبت نام: ۱۹ جولای ۲۰۱۹ ( ۲۸ تیر ۹۸)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید

https://www.mei.edu/2019-photo-contest

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا