فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان مسابقه عکاسی جایزه آلارد

مسابقه عکاسی جایزۀ دوسالانه Allard Prize، که برتری عکاسی را منعکس کننده ایده آل جایزه آلارد می داند، توسط کمیته جایزه آلارد و مکس فیشر، دانشیار دانشکده طراحی + رسانه پویای، دانشگاه هنر + طراحی امیلی کار است.

آثار ارسالی باید تمایلات شجاعت و رهبری را در مبارزه با فساد، به ویژه از طریق ترویج شفافیت، پاسخگویی، حاکمیت قانون، و حقوق بشر و / یا ضد فساد به طور کلی، نشان دهند. ما همچنین به ویژه از آثاری که فساد و نقض حقوق بشر در جهان توسعه یافته را نشان می دهند، استقبال می کنیم.

برندگان دو بار در سال انتخاب می شوند، بلافاصله پس از مهلت ارسال ۱ مه  و ۱ نوامبر انتخاب می شوند. عکس های برنده شده در صفحه گالری ما اعلام می شود و در کانال های رسانه های اجتماعی ما تبلیغ می شود.

جایزه:

هر پیروزی برنده جایزه ۱۰۰۰ دلاری را دریافت خواهد کرد و بر روی وب سایت جایزه آلارد برجسته خواهد شد.
مقالات باید از نظر شجاعت و رهبری در مبارزه با فساد، به ویژه از طریق ترویج شفافیت، پاسخگویی و حاکمیت قانون، و حقوق بشر و / یا ضد فساد به طور کلی، منعکس شود.

الزامات تصویر: حداقل ۱۱۸۰ پیکسل عرض و تصاویر عمودی باید حداقل ۷۴۰ پیکسل بلند باشد؛ هیچ محدودیتی در فایل های تصویری وجود ندارد هیچ فریم سفید یا سیاه؛ کمتر از ۱۲۸ مگابایت در اندازه فایل؛ png gif jpg فرمت jpeg

ورود کنندگان می توانند تا حداکثر چهار عکس در هر دوره ای از رقابت. ارسال آنلاین عکس های دیجیتال از طریق وب سایت.

هزینه ورودی: رایگان
مهلت ثبت نام: ۱ نوامبر ۲۰۱۸
چه کسی می تواند وارد شود: برای همه عکاسان، در سراسر جهان باز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا