فراخوانمعماری

فراخوان مسابقه طراحی NEWH Green Voice

یک بورسیه کارشناسی و یک بورسیه کارشناسی ارشد به ارزش هفت هزار و پانصد دلار به بهترین طراحان این رویداد اهدا می شود و منتخبین در ماه می سال ۲۰۲۰ به HD Expo در لاس وگاس دعوت می شوند.

شبکه صنعت مهمانداری، فراخوان خود را برای مسابقات جهانی طراحی Green Voice ، باز طراحی پروژه هتل Adaptive Reuse اعلام کرده است.

این مسابقه به دانشجویان طراحی داخلی یا معماری فرصتی می دهد تا ضمن استفاده از بهترین موارد در محصولات و شیوه های طراحی پایدار ، مهارت های طراحی خود را به نمایش بگذارند.

یک بورسیه کارشناسی و یک بورسیه کارشناسی ارشد به ارزش هفت هزار و پانصد دلار به بهترین طراحان اهدا می شود . منتخبین در ماه می سال ۲۰۲۰ به HD Expo در لاس وگاس دعوت می شوند.

دانش آموزان باید با استفاده از بهترین محصولات و فناوری هایی که شامل موضوعات پایدار از قبیل: انتخاب سایت، راندمان آب، حفاظت از انرژی، محصولات/ مواد و کیفیت محیط داخلی است، یک طراحی پویا و خلاقانه را اجرا کنندهمه کارها باید کار اصلی دانشجویان باشد. NEWH شبکه برتر برای صنعت مهمان داری است، ارائه بورس های تحصیلی، آموزش، پیشرفت راهبردی، و ایجاد فرصت های توسعه تجارت از جمله فعالیت های این مرکز است.

شرکت در این رویداد رایگان است.

مهلت ثبت نام: ۳ ژانویه ۲۰۲۰ (۱۳ دی ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

https://newh.org/scholarship/green-voice-design-competition

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا