فراخوانمعماری

فراخوان طراحی داخلی تولیدات مبتنی بر طبیعت

امارات متحده عربی، با همکاری هفته طراحی دبی و MAS Paint ، از علاقه مندان برای شرکت در مسابقات “تولیدات مبتنی بر طبیعت” ، دعوت به عمل می آورد.

مسابقه “تولیدات مبتنی بر طبیعت” به بهترین شیوه ها ، پروژه ها ، محصولات ، تحقیقات ، برنامه ها ، ابتکارات و راه حلهایی که رویکرد طبیعت محور را در مقابله با چالش های اقتصادی ، اجتماعی و زیست محیطی اتخاذ می کند ، پاداش می بخشد و بخشی از ابتکارات امارات متحده عربی جدید برای هفته طراحی دبی ۲۰۱۹ است.

هدف این است که به بهترین طرحی که روش ها ، پروژه ها ، محصولات ، تحقیقات ، برنامه های کاربردی ، ابتکارات و راه حل هایی از جمله تغییر آب و هوا ، امنیت آب و مواد غذایی ، آلودگی آب ، سلامت انسان و مدیریت ریسک که از فاجعه جلوگیری می کنند، پاداش داده شود.

دسته بندی ها عبارتند از:

• شهرها ،
• جوامع ،
• مواد و فرایندها ،
• تغذیه،
• انرژی.

شرایط ارسال:

۱) پرونده سمعی و بصری حاوی روایت ایده ، یا ساخته شده ، در حال انجام و یا در حال توسعه ، متعلق به یکی از انواع زیر است: a.application ، b.initiative ، c.ociation d.product ، e. پروژه ، f.research ، g.solution.
پرونده می تواند در هر پسوند قابل خواندن از طریق پخش کننده رسانه VLC ، حداکثر طول ۵ دقیقه ، حداکثر وزن ۱۰۰ مگابیت باشد. پرونده باید به شرح زیر باشد: nbg_categor_typology_title_representativesurname_01.

۲) یک فایل شامل: عنوان ، مکان ، محدوده کار ، نویسنده (ها) و در صورت تیمی بودن ، نماینده تیم. پرونده باید به شرح زیر باشد: nbg_categor_typology_title_representativesurname_02.

برنامه ها باید به عنوان یک لینک مرطوب کننده به آدرس ایمیل زیر ارسال شوند: nbg@uaemodern.org.

به ۱۰ متقاضی که وارد لیست کوتاه برای هر گروه می شوند تا یازدهم سپتامبر اطلاع داده می شوند و تا ۳۰ شهریور ماه پرونده با وضوح بالا را ارائه می دهند. از نمایندگان تیم از پنج درخواست (یکی برای هر گروه) که بیشترین امتیاز را توسط کمیته داوری دریافت می کنند ، دعوت می شود در یک میزگردی که در مرحله اصلی ، در D3 ، در طول هفته طراحی دبی برگزار می شود ، شرکت کنند. هزینه سفر و اقامت مدعوین از طرف اسپانسر تقبل می شود.

هفته طراحی دبی ۲۰۱۹ برای تاریخ ۱۱ تا ۱۶ نوامبر ۲۰۱۹ در دبی ، امارات متحده عربی برگزار خواهد شد.

شرکت رد این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: ۷ سپتامبر ۲۰۱۹ ( ۱۶ شهریور ۹۸)

برای ثبت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید:

https://www.uaemodern.org/call-for-entries

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا