فراخوانفراخوان گرافیک

فراخوان رقابت هنری Art Moves 2019

جشنواره هنری Moves میزبانی مسابقه بین المللی Billboard Art 2019 خود را با هدف تبلیغ و هنر بیلبورد های عمومی و تشویق هنرمندان برای ایجاد هنری که با واقعیت درگیر است، برگزار می کند.

آثار ارسال شده باید پاسخ های خلاقانه به موضوع رقابت سال جاری باشد: “یک فاجعه قریب الوقوع یا یک فرصت برای نجات خود و جهان؟” این شعار رقابت را می توانیم به عنوان یک استعاره از تمام فرایندهایی که امروز در جهان اتفاق می افتد، بپذیریم.

الزامات ارسال:

هنرمندان شرکت کننده در مسابقه می توانند تا یک اثر هنری (حداکثر ۳ قطعه) را تهیه کنند، با هر روشی و تکنیکی که برای شما مناسب است.

• تدوین موضوع مسابقه در این کار نیازی نیست و هیچ تاثیری بر ارزیابی کار هیئت داوران نخواهد داشت. اگر شعار یا عبارت دیگر در کار استفاده شود، باید به زبان لهستانی یا انگلیسی بیان شود.

• فرمت کار رقابت باید (۴۹۸cm x 243cm (196 inches x 95.7 inches در یک طرح افقی، dpi 100 ، cmyk، tiff باشد. برای شرکت در مسابقه، هنرمند باید فرم ارسال را تکمیل و یک پیش نمایش از کاری که ارسال می کند را در فرمت زیر ضمیمه کند: ۳۰ سانتی متر در ۱۴٫۶ سانتیمتر (۱۱،۸ اینچ در ۵٫۷ اینچ) در لایوت افقی با فرمت، dpi ۷۲ ، jpg طرح بندی شود..

هر فایل .jpg باید با نام و نام خانوادگی هنرمند نامگذاری شود. اگر آثار بیشتر ارسال شود، از شماره های ۱ تا ۳ علاوه بر نام و نام خانوادگی، مانند adam_smith_1، adam_smith_2، adam_smith_3 استفاده کنید.

• در این مرحله از مسابقه، فایلهای کارهای کامل (سنگین) را ضمیمه نکنید. برگزارکنندگان مسابقه پس از اعلام حکم هیئت داوران با هنرمندان انتخاب شده تماس خواهند گرفت تا بتوانند آثار نهایی را به چاپ برسانند و در تابلوهای تبلیغاتی نمایش دهند.

این آثار باید از طریق ایمیل به آدرس: artmoves (at) tlen.pl تا تاریخ ۲۳ جولای ۲۰۱۹ (۱ مرداد ۹۸)  ارسال شوند. همه آثار و فرم باید در یک ایمیل ارسال شوند!

هر دو ثبت نام های فردی و گروهی قبول می شوند.

این آثار توسط هیئت داوران  تشکیل شده از هنرمندان و مدیران هنری، ارزیابی خواهند شد.  ۱۰ اثر از بهترین آثار ارسال شده توسط هیئت داوران انتخاب خواهد شده ، در سپتامبر یا اکتبر سال ۲۰۱۹، در فضای شهری شهر تورون، لهستان، نمایش داده می شود.

هیچ هزینه ورودی برای شرکت در این رقابت وجود ندارد!

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۳ جولای ۲۰۱۹ ( ۱ مرداد ۹۸)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.
http://artmovesfestival.org

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا