بورسیه و اقامتفراخوان

فراخوان رزیندسی هنری Schloss Solitude

آکادمی مشهور Schloss Solitude خوشحال است که درخواست ۱۷ خود را برای برنامه های هنرمند بین المللی و بین رشته ای در برنامه اقامت خود اعلام کند.

برای اولین بار در تاریخ ۳۰ ساله خود، Akademie Schloss Solitude، با افزودن یک موضوعی، در همکاری با Stiftung KfW، Solitude برنامه جدیدی را با تمرکز مرتبط با محتوا “جهش” اجرا می کند.. برای تقویت دیالوگ بین فرهنگی و بین هنرها، علوم و جامعه، جوانان حرفه ای از همه زمینه ها دعوت می شوند تا در این موضوع در یک گفتگو گروهی متمرکز شرکت کنند. برنامه ۹ ماهه هدف از تشویق انتقادی و تولید هنری و همچنین برخورد با رشته های مختلف است.

هنرمندان بین المللی دعوت شده اند که از حوزه های مختلف تمرینی و همچنین تماس های موضوعی “جهش” آکادمی استفاده کنند.

هنرمندان در دسته بندی های زیر می توانند شرکت کنند :

• بصری- هنرهای تجسمی و رسانه ای – از جمله نقاشی، مجسمه سازی، نقاشی، چیدمان، فیلم، ویدئو، چاپ، سرامیک، پارچه، عملکرد،

• سمعی و فیزیکی – موسیقی و هنرهای نمایشی – از جمله موسیقی، تفسیر و ترکیب موسیقی، نصب صدا، عملکرد صدا، رقص، نمایش، تئاتر، تئاتر موسیقی، دراماتورژی، کارگردانی،

• دیجیتال – شامل هنر دیجیتال، بازی، هک، محاسبات، برنامه نویسی، تولید و نصب ویدئو بر اساس وب، روزنامه نگاری دیجیتال، انتشارات دیجیتال،

• فضایی – معماری و طراحی – از جمله معماری، برنامه ریزی شهری، معماری منظر، هنرهای کاربردی، طراحی، طراحی صحنه، طراحی مد، طراحی صحنه و لباس، طراحی محصول، طراحی مبلمان،

• متن – ادبیات و زبان – از جمله ادبیات آلمانی و بین المللی در تمام اشکال نوشته شده (متون دراماتیک، شعر ، نثر، مقاله و ترجمه)

• جامعه / کار مبتنی بر جامعه – آموزش و پرورش، میانجیگری، تئوری – شامل نقد هنر، نظریه انتقادی، گردآوری، آموزش هنر، هنر اجتماعی درگیر،

• علم – هنر، علم و تجارت / علوم انسانی، علوم اجتماعی، علوم طبیعی و اقتصادی – شامل فلسفه، انسان شناسی، زیست شناسی، گیاه شناسی، فیزیک، ریاضیات، علوم رایانه، مطالعات فرهنگی، اکولوژی، مطالعات جنسیتی، تاریخ، حقوق، سیاست عمومی، پزشکی ، علوم سیاسی و نظریه سیاسی، روانشناسی، جامعه شناسی، اقتصاد و امور مالی.

الزامات ارسال:

از متقاضیان خواسته می شود تا در تاریخ ۱ مارس ۲۰۱۹ در وب سایت برنامه آکادمی ثبت نام کنند و یک خلاصه (حداکثر ۲۵۰ کلمه)، مجموعه ای از کار خود و طرح مفهومی مقاله / مقالات مرتبط با موضوع «جهش ها “(حداکثر ۱۰۰۰ کلمه).

درخواست گروه های هنرمند امکان پذیر است، زبان اصلی انگلیسی است.

مدت اقامت در اکتبر ۲۰۲۰ تا ژوئن ۲۰۲۱ است. انتظار می رود تمام متقاضیان موفق به صرف ۹ ماه کامل در اشتوتگارت برای شرکت در این برنامه باشند.

شش ماه اول اقامت دائم به گفتگوی فشرده بین همکاران اختصاص یافته است، که در آن آنها عملا فعالیت خود را توسعه می دهند و زمینه ایجاد مبادله دانش را فراهم می کنند. رویکرد مشارکتی به تحقیقات هنری در خط مقدم این مرحله قرار دارد. سه ماه پس از آن به یک فرایند توسعه اختصاص یافته است که در آن اعضای گروه اقدامات خود را برای ارتباط با مردم گسترش می دهند. اقامت موضعی منجر به یک قالب بسته (سمپوزیوم، نمایشگاه یا رویداد دیگر و یک نشریه) می شود.

هیچ هزینه ای برای شرکت در این رقابت وجود ندارد!

چه کسی می تواند وارد شود؟
هنرمندان، دانشمندان و متخصصان فرهنگی بین المللی دعوت شده اند تا برای کمک های دانشجویی در حوزه های ذکر شده در بالا درخواست دهند. شرکت کنندگان نباید بیش از ۴۰ سال داشته باشند. ثبت نام های دانشجویانی که در دوره های تحصیلی ثبت نام کرده اند مورد توجه قرار نخواهند گرفت.

جایزه
این بورس شامل مزایای زیر است:

• استودیو زندگی / کار، رایگان، مبله شامل برق، آب و حرارت،
• مبلغ کمک مالی ماهانه ۱۲۰۰ یورو
• هزینه های سفر برای ورود و خروج (به صورت یک بار).

جوایز معمولا برای دوره ای بین شش، نه یا دوازده ماه اعطا می شود. مشارکت صلح یک اشتراک مسکونی است. افراد ملزم به صرف حداقل دو سوم از کمک های مالی خود را در Akademie.

آخرین مهلت ثبت نام: ۳۰ آپریل ۲۰۱۹ ( ۱۰ اردیبهش ۹۸)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

http://www.akademie-solitude.de/en/fellowship/applications

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا