فراخوانفراخوان هنری

فراخوان جایزۀ هنری Blooom

با اسپانسری Warsteiner

جایزۀ Blooom، بزرگترین جایزۀ بین المللی آزاد برای هنرمندان جوان در کشور آلمان، که با اسپانسری Warsteiner، برگزار می شود آمادۀ دریافت آثار در هر یک از زمینه های بیان هنری است.

هر یک از زمینه های بیان هنری و آثار ارائه شده از گرداگرد جهان می توانند در این رقابت شرکت کنند.

در Blooom 2019 که با اسپانسری Warsteiner  برگزار می شود ، ۵ فینالیست برای نمایش آثار هنری شان در یک نمایشگاه ویژه انتخاب خواهند شد، که به دو تن از این فینالیست ها جوایز غیر نقدیِ دیگری، نظیر کار زیر نظر یک منتور شخصی، اهدا می شود.

ترتیب دهندگان این رقابت به دنبال هنرمندانی هستند که در نقطۀ برخورد میان هنر و صنایع خلاق مشغول به کار هستند و در آثارشان، تمیز دادنِ مرزهای فرم های سنتی این گونۀ بیان دشوارتر است.

سِن آثارهنری ارائه شده نباید بیش از ۲ سال باشد؛ تمامی آثار باید پس از ۳۱ ژوئیۀ ۲۰۱۷ (۹ مرداد ۱۳۹۶) خلق شده باشند.

پنج فینالیست برای نمایش آثارهنری شان در نمایشگاه ویژه ای که همزمان با بازارچۀ هنری دوسلدورف، بین ۱۵ تا ۱۷ دسامبر برگزار می شود، انتخاب خواهند شد. گالری های تازه تأسیس و تثبیت شده در بازارچۀ هنری دوسلدورف به نمایش هنر پساجنگ و معاصر می پردازند، که هر سال بیش از ۴۰ هزار بازدیدکننده را به خود جلب می کند. دو تن از فینالیست ها جوایز دیگری را نیز در مراسم اهدای جوایز در هنگام برگزاری نمایشگاه ویژه دریافت خواهند کرد.

برندۀ جایزۀ نخست، برای یک سال بطور فعال در حرفه اش حمایت می شود: به عنوان بخشی از یک دورۀ منتورینگ یک ساله توسط اعضای هیئت داوران رقابت، که طی آن برندۀ رقابت به کمک منتور به تعریف اهدافی در جهت ارتقای حرفه ای خود می پردازد.

برندۀ رقابت همچنین جایزۀ نقدی ۱۵۰۰ یوروی دریافت خواهد کرد.

این رقابت که بنیاد آن توسط Warsteiner  نهاده شده است، محلی برای معرفی هنرمندان نوظهور است و با منتورینگ های شخصی خود این فرصت را در اختیار هنرمندان جوان گرداگرد جهان قرار می دهد که در بازار هنر بین المللی به جایگاه استواری دست یابند.

 

مهلت ثبت نام: ۳۱ ژوئیه ۲۰۱۹ (۹ مرداد ۱۳۹۸)

تاریخ تقریبی اعلام نتایج: ۱۵ نوامبر ۲۰۱۹ (۲۴ آبان ۱۳۹۸)

هزینۀ شرکت در رقابت رایگان است!

 

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر از سایت رقابت بازدید کنید:

https://www.blooomawardbywarsteiner.com/start/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا