فراخوانفراخوان داخلی

سومین جشنواره فرهنگی و هنری سمفونی لک‌لک ها

فراخوان سومین جشنواره فرهنگی و هنری «سمفونی لک‌لک ها» با هدف معرفی صحیح‌تر بیماری «ام اس»، شناخت آسیب‌های پیش روی مبتلایان و کشف استعدادهای نو در میان هنرمندان مبتلا به ام اس منتشر شد.

به گزارش مجله فرد، سومین جشنواره فرهنگی و هنری انجمن ام اس ایران (سمفونی لک لک ها)، این جشنواره در بخش‌های مختلف همچون ادبی (داستان نویسی، فیلمنامه‌نویسی)، هنرهای سنتی و صنایع‌دستی، هنرهای تجسمی (نقاشی، مجسمه سازی، کاریکاتور، عکس، تصویرسازی، پوستر) فراخوان خود را منتشر کرد.

اهداف مورد نظر در این جشنواره، رویکردهایی همچون اعلام (ام اس) در گروه بیماری‌های خاص، شناخت و نگاه صحیح به ام اس برای مبتلایان و عموم جامعه، ایجاد انگیزه و خودباوری در بین مبتلایان به ام‌اس، شناخت آسیب‌های اجتماعی پیش روی مبتلایان به ام‌اس، مهیا نمودن بستری مناسب جهت بهبود زندگی فردی و اجتماعی مبتلایان در زمینه‌های فرهنگی، هنری، ورزشی، اقتصادی و …، فراهم‌سازی بستر مناسب جهت بروز توانمندی‌های مبتلایان به ام‌اس و آگاهی جامعه نسبت به این توانمندی‌ها، کشف استعدادهای نو در میان هنرمندان مبتلا به ام اس و هنرمندان حامی انجمن ام اس ایران، عنوان شده است.

جشنواره فرهنگی و هنری انجمن ام اس ایران (سمفونی لک لک ها) در چندین بخش مجزا برگزار می‌شود و به نوعی می‌توان گفت طیف وسیعی از قالب‌های ادبی و هنری را در بر گرفته است.

در همین راستا، جشنواره هنرهای تجسمی انجمن ام اس ایران در نظر دارد جهت شناخت بهتر و صحیح جامعه نسبت به «ام اس» جشنواره سراسری هنرهای تجسمی را با هدف معرفی ایده های نو و آفرینش های متفاوت و خلاقانه هنری، برگزار کند.

جشنواره هنرهای تجسمی در بخش‌های مختلفی همچون نقاشی، مجسمه سازی، کاریکاتور، عکس، تصویرسازی و پوستر برگزار می‌شود و مهلت ارسال آثار در این بخش تا ۱۸ خرداد ماه اعلام شده است.

جشنواره ادبی انجمن ام اس ایران نیز در دو بخش داستان‌نویسی و فیلمنامه‌نویسی فرخوان خود را منتشر کرده است که هر کدام از این بخش‌ها قوانین مجزایی را شامل می‌شود. جشنواره فیلمنامه و داستان با هدف معرفی ایده‌های نو و آفرینش‌های متفاوت و خلاقانه هنری برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای حضور در این بخش از جشنواره، می‌توانند آثار خود را تا یکم تیر ماه ۱۳۹۷ ارسال کنند.

جشنواره هنرهای سنتی و صنایع دستی نیز یکی دیگر از بخش‌های ویژه جشنواره سمفونی لک لک ها  است. این بخش از جشنواره نیز بستری است برای هنرمندان مبتلاء به ام اس و هنرمندان حامی انجمن ام اس ایران تا در کنار یکدیگر ندای امید و همدلی را به بلندای ایران زمین سر دهند. علاقه‌مندان در این بخش تا ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ فرصت دارند تا آثار خود را ارسال کنند.

علاقه‌مندان برای شرکت در هر کدام از بخش‌های این جشنواره، لازم است فراخوان ویژه آن بخش را به دقت مطالعه کرده و سپس مراحل بعدی مرتبط با ارسال اثر را پیگیری نمایند.

جهت ثبت‌نام، تکمیل فرم شرکت و ارسال تصویر آثار، به آدرس سایت ایران ام اس مراجعه نمایید.

اطلاعات فرم شرکت و عناوین آثاردر تهیه مطالب انتشاراتی و نمایشگاهی مورد استفاده قرار خواهد گرفت، لذا صحت اطلاعات ارسالی بر عهده شرکت‌کننده است.

سایت برگزار کننده فراخوان http://www.iranms.ir

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا