فراخوانفراخوان هنری

رقابت هنری بین المللی FL3TCH3R Exhibit 2019

فراخوان رقابت هنری: FL3TCH3R Exhibit، نمایشگاه و رقابت هنری بین المللی سالانه با تمرکز بر گونه های جداب هنر سیاسی و اجتماعی، آمادۀ دریافت آثار داوطلبان برای رقابت سال ۲۰۱۹ خود است و از تمامی طراحان و هنرمندان سراسر جهان برای شرکت دعوت می کند.

هدف از این رقابت بازشناسی و ارتقای این مهم از طریق فراهم آوردن بستری برای نمایش هنری است که به موضوعات سیاسی و اجتماعی می پردازد. این نمایشگاه به کند و کاو جریان ها و مسیرهای امروزی در این حوزه می پردازد و امید بر آن است تا این مجموعۀ آثار خلاق بتواند در حکم ابزار یا عاملی برای تغییرات اجتماعی و به نمایش درآوردن دیدگاه های اجتماعی و سیاسی عمل کند.

موضوع این دوره رقابت FL3TCH3R Exhibit تمرکز بر آثاری با درون مایه های سیاسی و اجتماعی پررنگ است. آثاری که در رقابت شرکت داده می شوند باید بازتابی از مسائل و مشکلات جهان امروزی باشند که بر فرهنگ معاصر تاثیرگذار می گذارند و در خصوص دغدغه هایِ سیاسی و اجتماعی کند و کاو می کنند. برگزارکنندگان این رقابت خواهان بکارگیریِ مدیوم ها و رویکردهای گوناگون به این موضوع هستند.

 

الزمات مربوط به آثار داوطلب شرکت در رقابت:

 • تمامی اشکالِ هنرهای اجراهایی/چیدمان (به وسیلۀ ویدئو)، صوتی/آوایی، فیلم/ویدئو می توانند در این رقابت شرکت کنند. دسته های ویژه شامل سرامیک، دیجیتال، فیبر، شیشه، گرافیک، جواهر آلات/فلزات، میکس میدیا (دو بعدی)، میکس مدیا (سه بعدی)، نقاشی (دو بعدی و سه بعدی)، پرفورمنس/چیدمان (به وسیلۀ ویدئو)، عکاسی، چاپ، مجسمه، صدا/آوا، ویدئو/فیلم، پزشکی/مراقبت های سلامت در هر دسته ای و سایر موارد.
 • با توجه به ملاحظات لجیستیکی و فضایی، آثار چیدمان هایِ در مقیاس بزرگ و پیچیده به رقابت پیشنهاد نمی شوند. آثاری که در آنها مواد و مصالحی بکار رقته که برای سلامت و ایمنیِ عموم خطرناک است در این رقابت پذیرفته نمی شوند.
 • ابعاد آثاری ارسالی (در هر یک از جهات) نباید از ۶ فوت (۱۸۲ سانتی متر) تجاوز کند. و بهتر است که کمتر از ۳۰ پوند (۱۳ کیلوگرم) وزن داشته باشند.
 • لطفا ابعاد اثر بصورت ارتفاع (به اینچ) × عرض (اینچ) × عمق (اینچ) یا H”× W”× D” ذکر کنید.
 • آثار پذیرفته شده باید شامل جزئیات و دستورالعمل دقیق نحوۀ نصب بعلاوۀ اطلاعات دقیق و کامل در خصوص نحوۀ بسته بندی/ارسال برای عودت اثر باشند (در غیر اینصورت هنرمند مسئول هرگونه خسارات وارده در هنگام بسته بندی یا ارسال خواهد بود). تمامی آثار دوبعدی باید آمادۀ نصب (آویزان کردن) باشند.
 • قاب (فریم) آثار باید از جنس لعاب اکرلیک باشند، لطفا از ارسال آثار با قاب شیشه ای یا آثاری که در تکه های فوم بسته بندی شده اند اجتناب کنید.
 • تمامی آثار سه بعدی باید همراه با پایۀ محکم و دستورالعمل نصب ارسال شوند.
 • حجم تصاویر دیجیتال نباید از ۳۰۰ مگابایت تجاوز کند.
 • زمان ویدئو آرت ها نباید بیشتر از ۱۵ دقیقه باشند.

کار داوری آثار این دوره از رقابت FL3TCH3R Exhibit بر عهده سو کویی، یکی از پیشگامان آثار هنری سیاسی، خواهد بود.

رقابت FL3TCH3R Exhibit در موزۀ Reece، مورد تأیید اتحادیۀ موزه داران آمریکا (AAM)، بر پردیس دانشگاه ایالات تنسیِ شرقی، شهر جانسون، از ۱۶ تا ۲۵ سپتامبر ۲۰۱۹ (۲۵ تا شهریور تا ۴ مهر ۱۳۹۸) برگزار می شود.

 

آخرین مهلت ثبت نام: ۳۱ اوت ۲۰۱۹ (۹ شهریور ۱۳۹۸)

هزینه شرکت در رقابت: ۴۰ دلار برای ارسال سه اثر که تا ۲۳ اوت (۱ شهریور) ارسال شده شده باشد، پس از این تاریخ هزینۀ شرکت در این رقابت برابر با ۴۵ دلار خواهد بود. ۱۰ دلار به ازای هر ثبت نام اضافی اخذ می شود.

واجدان شرایط: رقابت FL3TCH3R Exhibit برای تمامی هنرمندان و طراحان ۱۸ سال و بالاتر ساکن در ایالات متحده و سایر نقاط جهان آزاد است.

جوایز:

 • بهترین نمایش: ۳۰۰ دلار آمریکا
 • دو جایزۀ عالی: ۱۰۰ دلار آمریکا به هر یک از آثار
 • جایزۀ Sammie L. Nicely Appalachian: 100 دلار آمریکا
 • جایزۀ موزۀ Reece: 100 دلار آمریکا
 • جایزۀ مراقبت های سلامت و هنر: ۱۰۰ دلار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رقابت FL3TCH3R Exhibit به آدرس زیر بروید:

http://www.fl3tch3rexhibit.com/

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا