فراخوانفراخوان گرافیکپوستر

دوسالانه جهانی پوستر دانشجویی – نووی ساد ۲۰۱۸

هشتمین دوسالانه پوستر دانشجویی سال ۲۰۱۸ که توسط دانشگاه نووی ساد و آکادمی هنر در نووی ساد برگزار می شود، برای همه دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل کالج های هنر است که در آن رشته هنر پوستر بخشی از برنامه درسی است.

موضوع مسابقه این سال آزاد است.

دستورالعمل ورود

• تمام پوسترها باید کار دانشجویانی که در طول دو سال تحصیلی گذشته انجام داده اند باشند.
• هر دانشجو می تواند با ۳ پوستر شرکت کند.
• نوشته های پوستر باید از طریق وب سایت فیشلیا به عنوان فایل های دیجیتالی، با استفاده از فرم ورود به سیستم آنلاین، ارسال شوند.
• فایل های پوستر خود را برای پاسخگویی به شرایط زیر: JPG – کیفیت ۱۰، CMYK – 8 بیت / کانال، ۳۹۰۰ پیکسل در سمت دیگر یا PDF – CMYK، ۷۰ × ۱۰۰ سانتی متر، ۱۰۰ پیکسل در اینچ. در هر دو مورد، اندازه فایل نباید بیش از ۱۲ مگابایت باشد.
• کپی های چاپی ارسال نکنید. WBESP برای بررسی هیئت داوران، و همچنین نمایشگاه های پوستر برنده، چاپ می کند.
• پوسترهای ارسال شده باید توسط تازه کار طراحی شده باشد.

پوسترها توسط هیئت داوری پنج عضو محاکمه خواهند شد. علاوه بر جوایز اصلی که توسط هیئت داوران تعیین می شود، جوایز ویژه نیز توسط شرکت ها و افراد ارائه می شود. برندگان در مراسم افتتاح این دوسالانه در Novi Sad اعلام خواهند شد.

همه پوسترهای دریافت شده بخشی از یک مجموعه دوسالانه ویژه در آکادمی هنر در Novi Sad خواهد بود و می توانند در مقاصد آموزشی استفاده شوند. آنها در وب سایت دوسالانه نیز ارائه خواهند شد.

کاتالوگ رنگی دوسالانه جهانی پوستر دانشجویی – ۲۰۱۸ نوی ساد در قالب دیجیتال منتشر خواهد شد. این شامل آثار همه شرکت کنندگان انتخاب شده برای نمایشگاه توسط هیئت داوران انتخاب شده است. کاتالوگ در وب سایت دوسالانه ارائه خواهد شد و آماده دانلود رایگان است.

هیچ هزینه ورودی برای شرکت وجود ندارد!

شایستگی

فقط دانشجویان در آکادمی ها و دانشکده های هنر که رشته هنر پوستر بخشی از برنامه درسی هستند حق دارند در این رقابت شرکت کنند.

جوایز زیر اهدا خواهد شد:

• جایزه اول – ۱۰۰۰ یورو
• جایزه دوم – ۶۰۰ یورو
• جایزه سوم – ۳۰۰ یورو

علاوه بر این، برنده جایزه اول حق برگزاری نمایشگاه انفرادی در دوسالانه پوستر دانشجویی – Novi Sad را با ۱۰ پوستر انتخابی اختیاری می گیرد. بهترین کار، پلاک ها و گواهینامه ها را نیز دریافت خواهید کرد.

آخرین مهلت ثبت نام : ۱۶ نوامبر ۲۰۱۸ ( ۲۵ ابان ۹۷)

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا