فراخوانفراخوان گرافیک

جایزه طراحی برند و ارتباطات Red Dot 2019

جایزه طراحی برنده و ارتباطات Red Dot  سالانه توسط Design Zentrum Nordrhein Westfalenis میزبانی می شوند و به تمام استعدادهای خلاق، از سازمان ها تا دفاتر طراحی و فریلنسرها تا شرکت ها امکان شرکت می دهد. فرقی نمی کند که شرکت طراحی باشید، تبلیغات و یا آنلاین، این رقابت به دنبال نوآورانه ترین کمپین های از دنیای طراحی ارتباطات است.

جایزه The Red Dot، یک رقابت تثبیت شده در سطح بین المللی به عنوان یکی از علائم طراحی خوب و با کیفیت است.

یک بار در سال، سازمان ها، طراحان و شرکت ها از سراسر جهان دعوت به شرکت در جایزه Red Dot: برند و طراحی ارتباطات. شرکت هایی که می خواهند برای نشان دادن تمایز خود با دیگران در بخش  “Red Dot: Brand of the Year” در ۳۶ صنعت درخواست ارسال می کنند، می توانند ارتباط تجاری خود را در بخش “برندها” رقابت بین المللی ثبت نام کنند. در بخش “طراحی ارتباطات”، پروژه های ارتباطی فردی و آثار خلاق در ۱۷ دسته قرار می گیرند. علاوه بر این، طراحان آینده می توانند خود را بعنوان بخشی از جایزه Red Dot: Junior جای دهند، که بخشی از جایزه Red Dot: Brands & Communication Design است. هدف Red Dot: Junior جایزه ای است که به ارائه استعدادهای در حال ظهور با شروع موفقیت آمیز در کسب و کار طراحی و تسهیل دسترسی به صنعت و سازمان. در راستای اصل هدایت “در جستجوی طرح خوب و خلاقیت” می پردازد، تمام نوشته ها توسط هیئت داوران داوطلب ارزیابی می شوند.

بخش های اصلی “برندها” و “طراحی ارتباطات” است. آنها بیشتر به دسته ها و صنایع مختلف تقسیم می شوند.

آثار منتشر شده پس از ۱ ژوئیه ۲۰۱۶ و قبل از ۱ ژوئیه ۲۰۱۹ می توانند ثبت شوند. آثاری برای این جایزه در گذشته ثبت نام کرده اند دیگر نمی توانند شرکت کنند. پروژه هایی که صرفا برای اهداف شرکت در جایزه Red Dot اهدا شد: در بخش طراحی ارتباطی واجد شرایط نیست.

نوشته های رقابت به صورت جداگانه و با توجه به طراحی و عملکرد خلاقانه آنها ارزیابی می شود. در حین ارزیابی، معیارهای مختلف در نظر گرفته می شود. آنها بسته به نوع پروژه و برند و ایجاد یک چارچوب جهت گیری متفاوت هستند. طبق تخصص و زمینه های اجتماعی و فرهنگی آن توسط هرکدام از اعضای داوری به صورت مجزا پر شده است.

معیارهای قضاوت در زمینه “طراحی ارتباطی”:

• ایده: اصالت و خلاقیت
• از: کیفیت طراحی و نوآوری
• تاثیر: قابل فهم بودن و اهمیت عاطفی

معیارهای قضاوت در زمینه “برند”:

• ایده: ارزش بینایی و برند
• از: طراحی و ارتباطات برند
• تاثیر: هویت نام تجاری و تمایز

هیئت داوران متخصص تمام ثبت نامها را ارزیابی می کند و تصمیم می گیرد که آیا به پروژه نشان کیفیت Red Dot اهدا شود یا خیر. آنها انتخاب می کنند که آثار و علامت های تجاری را با  “Red Dot”, “Red Dot: Best of the Best”, “Red Dot: Grand Prix” یا “Red Dot: Brand of the Year”. را انتخاب کنند. برنده دارای شهرت بین المللی خواهد بود و در همه بازارهای مهم معرفی می شود.

مراسم اهدای جایزه Red Dot : برندها و طراحی ارتباطات ۲۰۱۹ در تاریخ ۱ نوامبر ۲۰۱۹ در برلین آلمان برگزار می شود. طراحان، آژانس ها، برندها و شرکت های برنده جایزه، جوایز خود را در طول جشن دریافت خواهند کرد و در شب طراحان حضور دارند.

تاریخ و هزینه ثبت نام:

بخش هزینه ثبت نام “طراحی ارتباطات” • پرنده اولیه – ۱۸ مارس – ۱۷ آوریل ۲۰۱۹ – ۱۹۵ یورو
• منظم – ۱۸ آوریل – ۵ ژوئن ۲۰۱۹ – ۲۴۵ یورو
• مهلت نهایی – ۶ ژوئن – ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ – ۳۱۵ یورو

بخش ثبت نام “برند ها”
• ۱۸ مارس – ۲۸ ژوئن ۲۰۱۹ – ۵۰۰ یورو

یک تخفیف جوان برای ۱۰٪ برای ثبت نام وجود دارد.

برای ثبت نام و کسب اطالاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید:

www.red-dot.org

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا