ترجمه تخصصی هنر

این روزها با توجه به شناخت بیشتر هنرمندان با جشنوارهای خارجی علاقه آنها به شرکت در مجامع بین المللی افزایش یافته.

هنرمندان نقاش و عکاسی که می خواهند برای مسابقات بین المللی پورتفولیو، رزومه و پروپوزال بفرستند و یا در رزیدنسی‌های خارجی شرکت کنند همچنین نویسندگانی که علاقه به شرکت در رقابت‌های داستان نویسی و فیلمنامه‌ نویسی دارند. رقابت‌های هنری یکی از بهترین مکان‌ها برای رشد هنرمندان و نویسندگان و معرفی آنها به صنعت فعال آن حوزه و شناخته شدن استعدادهاست.

یکی از عوامل مهم موفقیت در رقابت‌های بین المللی ترجمه صحیح و رساندن مفهوم ایده هنرمند و نیز ارائه کار هنری بر اساس استانداردهای بین المللی است. جشنوار های فیلمنامه نویسی یک سری قواعد دارند که داوران با دیدن ۵ صفحه اول فیلمنامه متوجه می‌شوند نویسنده این فیلمنامه حرفه‌ایست و یا هیچ شناختی از فیلمنامه نویسی ندارد، برای این منظور فرمت بندی خاص فیلمنامه با نرم افزار فاینال درفت انجام می‌گیرد. داستان ها نیاز به فرمت بندی مشخصی ندارند (مگر در توضیح رقابت نوع فونت و صفحه کاور مشخص شده باشد) و صرفا ترجمه می‌شوند.

برای ارسال اثر به جشنواره‌های خارجی، نیاز است که آثار به زبان انگلیسی برگردانده شوند چرا که در قوانین تمامی جشنواره‌ها این مهم ذکر شده است.

حالا اگر قصد ثبت نام در جشنواره‌ها را دارید، تیم ترجمه ما به کمک شما آمده و با تیم ترجمه‌ی تخصصی آثار هنری‌، سعی در روان سازی این قسمت از مراحل پس از تولید کرده است.

تلاش شده تا تیم ترجمه ای گردآوری شود که به امور هنری مسلط بوده و تخصص لازم را داشته باشد که در عین ارزان و به صرفه بودن تعرفه، از تجربه و تخصص هنری نیز برخوردار باشند.

برای این منظور کافی است از طریق ایمیل و یا شماره تماس ما هماهنگی‌های لازمه را انجام دهید.

کارگاه ترجمه فرد چندین سال سابقه ترجمه متون تخصصی هنر و دریافت جوایز بین المللی دارد که می‌توانید تعدادی از آنها را در این لینک ببینید، با توجه به مهارت‌های تیم خود و در جهت کمک به هنرمندان و فرهیختگان مجموعه‌ای از خدمات را برای علاقمندان در نظر گرفته.

امیدواریم با کیفیت و دقت هرچه تمام تر رضایت شما عزیزان را جلب کنیم.

هزینه ترجمه به صورت کلمه ای محاسبه می شود.

برای متن های کوتاه و استیتمنت هر کلمه 1000 تومان

برای متن های بالای 4 هزار کلمه و داستان هر کلمه 950 تومان

برای ترجمه متن ایمیل ها و متن های راهنما هر کلمه 700 تومان

که از طریق شمارنده کلمات در فایل ورد می توانید هزینه نهایی را محاسبه کنید.

گروه ما برای کسانی که علاقه مند به ثبت نام در جشنواره های هنری بین المللی هستند نیز این کار را با کمترین هزینه و گزارش کامل کار انجام می‌دهد.

ثبت نام در فراخوان های هنری رایگان 200 هزار تومان است. در صورتی که رقابت هزینه ورودی داشته باشد با نرخ روز ارز محاسبه می شود.

از ملزومات فعالیت در دنیای بین المللی هنری داشتن سایت دو زبانه می‌باشد که ما این کار را با قیمت مناسب با همکاری گروهی حرفه‌ای انجام می‌دهیم.

همچنین از جمله خدمات ما ترجمه تخصصی و انجام مکاتبات با موسسات بین المللی که از تخصص های گروه ماست.

ترجمه رزومه

ترجمه پورتفولیو

ترجمه پروپوزال

ترجمه داستان

ترجمه معرفی نامه های مختلف

ترجمه سایت های چند زبانه

ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی

ترجمه فیلم‌های ایرانی برای ارسال به جشنواره های خارجی

ترجمه فیلمنامه و فرمت بندی

برای هر یک از این خدمات می توانید به آدرس زیر ایمیل بزنید.

fardmagazine@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا