فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان گرنت عکاسی PhotogrVphy Grant 2018

گرنت عکاسی PhotogrVfy یک پروژه غیر انتفاعی است که توسط مجله PhotogrVphy اجرا می شود. رقابت گرنت نشریه PhotogrVphy یک رویداد بین المللی است که هرساله برگزار می شود. این رقابت فرصتی است که به شما امکان تجربه و وارد شدن به دنیای عکاسی حرفه ای را می دهد.

در نسخه ۲۰۱۸، شما می توانید عکس های خود را در دسته های زیر ارائه دهید:

بدن، آب و هوا، زندگی روزانه، تجربی، شهری.
شما می توانید تنها ۱ پروژه (تا ۱۰ تصویر) ارسال کنید.

شرایط:

–  تنها یک ثبت نام را برای هر فرد با یک پروژه واحد پذیرفته می شود. استفاده دیگر از همان عکاس از حساب های مختلف ممنوع است.

– پروژه هایی را که در سال های گذشته ارائه شده است پذیرفته نیست.

– شرح پروژه خود را با حداقل پنجاه (۵۰) کلمه و عنوان پروژه. ثبت نامهایی که این توضیح همراهشان نباشد قبول نمی شوند. عنوان و متن توصیف پروژه شما باید به زبان انگلیسی نوشته شود، زبان انگلیسی به پروژه شما برای دیده شدن توسط مخاطبین بیشتر کمک می کند. ممکن است متن را به زبان های دیگر نیز ارسال کنید، اما پروژه هایی بدون متن توضیحی انگلیسی تایید نخواهند شد.

– فایل های تصویر باید با فرمت JPG با ۱۱۰۰ پیکسل در طول طولانی آپلود شوند. لطفا علامت های حاشیه، مرز (به غیر از پلوراید و سایر عکس های پردازش سنتی که مرز جزء ذاتی آن تصویر است.) یا امضا را در تصاویر خود نگذارید – یا پروژه شما رد صلاحیت می شود.

– اگر از لحاظ هنری توجیه شده و با مفهوم پروژه تداخل نداشته باشد،  diptychs، triptichs، collages و غیره نیز قبول می شوند.

– برنده جایزه گرانت خواسته خواهد شد تا تصاویر با رزولوشن بالا حداقل ۲۰۰۰px wide @ 300dpi برای اثبات مالکیت تصاویر ارائه دهد.

برای دیدن برندگان گذشته، از http://grant.photogrvphy.com/winners-gallery/photogrvphy-grant-2017/grand-prize/ بازدید کنید

هزینه ورود : رایگان است

جایزه
برنده ۱۰۰۰ دلار دریافت خواهد کرد.

آخرین مهلت ثبت نام : ۳۱ اوت ۲۰۱۸ ( ۳۰ مرداد ۹۷)

واجدین شرایط:
عکاسان با سن ۱۸ سال به بالا از هر کشوری می توانند برای این گرانت درخواست دهند

برای قبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا