فراخوانفراخوان فیلمنامه

بهترین رقابت‌های فیلمنامه نویسی بین المللی

فیلمسازی و تلویزیون یکی از صنایع پر طرفدار و جذاب دنیاست، مخصوصا برای فیلمنامه نویسان. رقابت‌های فیلمنامه نویسی یکی از بهترین مکان‌ها برای رشد نویسندگان و معرفی آنها به صنعت سینما و شرکت‌های فیلمسازیست. با شرکت در این جشنواره‌ها و ارسال فیلمنامه‌هایتان این فرصت را پیدا می‌کنید تا کارتان توسط تعداد زیادی متخصص، آژانس‌ها و مدیران فیلمسازی خوانده شود و اگر برنده شدید در بالای رزومه خود بنویسید «نویسنده برنده جایزه …» که بسیار تاثیرگذار است. البته که در این راه باید هزینه هم بکنید.

رقابت‌های فیلمنامه نویسی معتبر و معروف صدها و شاید هزاران فیلمنامه ثبت نامی دارند به همین دلیل جوابی نمی دهند مگر اینکه برنده شده باشید و در اغلب مواقع پاسخ اتوماتیک رد یا پذیرفتن را می‌فرستند.

این رقابت‌ها هزینه ورودی میانگین از ۳۵ دلار تا ۶۵ دلار دارند. که با توجه به بودجه و توان مالیتان می‌توانید در هر تعداد رقابت که می‌خواهید شرکت کنید.

بالا بردن دانش و شناختتان نسبت به این رقابت‌ها شما را در انتخاب صحیح رقابت مناسب یاری می‌کند. در این نوشته نیز ما سعی داریم تا خلاصه ای از موارد مورد نیاز که باید درباره شرکت در این رقابت‌ها بدانید را توضیح دهیم. امیدواریم که شاهد موفقیت روز افزون نویسندگان ایرانی در رقابت‌های بین المللی باشیم.

ترجمه تخصصی فیلمنامه و فرمت بندی فاینال درفت توسط تیم ما صورت می‌گیرد. ترجمه‌های موفق فیلمنامه را می‌توانید در این لینک ببینید.

چرا باید در رقابت فیلمنامه نویسی شرکت کنیم؟

چون شما نمی‌خواهید فعالیت حرفه‌ای خود را محدود کنید. رقابت‌های فیلمنامه نویسی کار شما را می خوانند، شاید برنده نشوید، یا برای جایی انتخاب نشوید، یا کارتان برجسته نباشد، اما می‌دانید کسی وقت صرف کرده و آنچه را شما نوشته اید با دقت خوانده است.

در صورت برنده شدن هم این شانس را دارید که با شرکت‌های معتبر قرارداد بنویسید، یا کارتان را با قیمت مناسب بفروشید. درست است که رقابت در این مسابقات بسیار سخت است – به طور کلی فعالیت در صنعت سینما در سطح بین الملل سخت هست- اما بهترین سرمایه گذاری برای شروع فیلمنامه نویسی به عنوان یک شغل محسوب می‌شود.

مهمترین دلیلی که فیلمنامه می‌نویسید همین است که خوانده شود و یا شرکت فیلمنامه سازی روی آن سرمایه گذاری کند تا فیلمش ساخته شود، و کسی چه می‌داند. شاید برنده شدید و بهترین قرارداد را بستید. و شاید برنده نشوید اما یکی از داوران رقابت یا کسانی که کار شما را خوانده بخواهد پیشنهادهای بهتری بدهد.

همه این‌ها برای به دست آوردن فرصت بیشتر است. فرصتی که در صنعت سینما به راحتی به دست نمی‌آید.

چگونه در رقابت فیلمنامه نویسی شرکت کنیم؟

هر مسابقه فیلمنامه نویسی قوانین و روش ثبت نام مخصوص به خود را دارد. بهترین راه پیدا کردن وب سایت مسابقه و خواندن دستورالعمل ارسال اثر می‌باشد.

علاوه بر این مطمئن شوید که نرم افزار فیلمنامه نویسی شما خروجی pdf  می گیرد، چون برای ارسال اولیه به مسابقات باید حتما فایل pdf  ارسال شود. نرم افزارهایی مانند فاینال درفت با پسوند (.fdx) یا مووی مجیک و Celtx  قابلیت خروجی pdf بعد از فرمت بندی را دارند.

هر جشنواره برای فیلمنامه های ارسالی تعداد صفحات مد نظر خود را مشخص کرده. حتما دقت کنید که برخی از این رقابتها برای حجم بالاتر از سقف تعیین شده خود هزینه اضافه تر مشخص کرده اند، مثلا برای هر صفحه بیشتر از ۱۲۰ صفحه ۱ دلار می گیرند. پس سعی کنید فیلمنامه های بلندتان در قالب استاندارد هر نرم افزار فیلمنامه نویسی که قرار می دهید بیش از ۱۲۰ صفحه برای فیلم بلند و ۳۰ صفحه برای فیلم کوتاه نباشد.

فراموش نکنید که باید حتما فیلمنامه خود را طبق استانداردهای بین المللی فرمت بندی کنید.

وقتی فیلمنامه خود را ویرایش و بازنگری می کنید و مخصوصا وقتی به فرمت استاندارد در می آورید بعضی ایرادات ریز در کار پیدا می شوند که در لحظه آخر باید بر طرف کرد. بررسی اجزای فیلمنامه و جایگاهشان چیزیست که باید در آن دقت بسیار شود.  مثلا از اشتباهات رایج در قالب فیلمنامه این است که اکشن را به جای عنوان صحنه به کار ببریم.

نوشتن فیلمنامه در نرم افزارهای فیلمنامه نویسی به شما کمک می‌کند تا قالب فیلمنامه را به درستی رعایت کنید و از کمبودهای احتمالی و خطاهایی که ممکن است از آن اطلاع نداشته باشید در هنگام وارد کردن جزئیات مطلع شوید.

رقابت درست را انتخاب کنید.

از میان هزاران رقابت فیلمنامه نویسی برخی از همه معتبرتر و معروفتر هستند. در انتخاب بین این لیست کوتاه هم دقت کنید که با فیلمنامه شما از جهت موضوع، ژانر، حجم و تعداد صفحات همخوانی داشته باشد. حتما برندگان پیشین هر رقابت را بررسی کنید تا با سلیقه داوران آشنا شوید. مثلا آیا آن‌ها کمدی، درام یا سریال می‌پسندد.

داشتن اطلاعات کافی به شما کمک می کند که انتخاب درست را انجام دهید.

۱٫     Academy Nicholl Fellowship

یکی از رقابت‌های فیلمنامه نویسی که زیرمجموعه آکادمی اسکار نیز هست. یک مسابقه کاملا معتبر و در عین حال دارای رقابتی سخت است که بهترین‌ها در آن شرکت می‌کنند. آکادمی هر ساله حدود ۳۵ هزار دلار کمک هزینه ساخت فیلم به فیلمنامه‌های برگزیده خود اختصاص می‌دهد.

حجم فیلمنامه ارسالی ۷۰ تا ۱۶۰ صفحه می باشد. کمتر و بیشتر از این مقدار پذیرفته نمی‌شود.

هزینه ثبت نام در این رقابت از ۴۵ دلار تا ۸۵ دلار بسته به زمان ثبت نام متفاوت می‌باشد. ثبت نام از مارچ آغاز و تا می ادامه دارد.

۲٫      Austin Screenwriting Competition

یکی از رقابت‌های معتبر که از سلبریتی‌ها برای داوری بخش‌های خود استفاده می‌کند. این جشنواره بخش‌های بلند، کوتاه و تلویزیونی را شامل می‌شود. کسانی که در بخش فیلمنامه بلند این رقابت شرکت می‌کنند نباید تا کنون هیچ فیلم یا برنامه تلویزیونی بلندی کار کرده باشند. فیلمنامه بلند باید بین ۹۰ تا ۱۲۰ صفحه باشد. فیلمنامه کوتاه ۵ تا ۴۰ صفحه و فیلمنام تلویزیونی ۴۵ تا ۷۰ صفحه معادل یک ساعت برنامه. برای هر دسته رقابت (مثلا کمدی، درام، ترسناک و…) به نفر اول ۵ هزار دلار نقد، هزینه رفت و آمد به جشنوراه و هتل اقامت داده می شود. به برنده فیلمنامه کوتاه نیز هزار دلار نقد وهزینه سفر و اقامت در هتل داده می شود.

هزینه ثبت نام از ۳۵ دلار تا ۷۰ دلار بسته به زمان ثبت نام می‌باشد. ثبت نام اولیه از مارچ شروع و تا می‌ادامه دارد.

۳٫     Page International Screenwriting Awards

یک رقابت معتبر بین المللی که فیلم‌هایی نظیر ازارک، قاضی و حسابدار از جمله برندگان جوایزش بوده‌اند. همه نوع فیلمنامه در ژانرهای مختلف قبول می‌کند. فیلم بلند و کوتاه و پلات سریال تلویزیونی سه بخش اصلی رقابت هستند. به طور کلی ۲۵ هزار دلار جایزه نقده می دهد. استاندارد مورد پذیرش این جشنواره نرم افزار فاینال درفت است. فیلمنامه بلند بین ۸۰ تا ۱۲۰ صفحه و برای فیلمنامه کوتاه ۳۰ صفحه یا کمتر پذیرفته می‌شود. پلات تلویزیونی درام ۵۰ تا ۷۰ صفحه و کمدی ۲۵ تا ۴۵ صفحه باید باشد.

هزینه شرکت در این رقابت از ۴۵ دلار تا ۸۵ دلار بسته به زمان ثبت نام می‌باشد. شروع ثبت نام از ژانویه و تا می‌ادامه دارد. بخش فیلمنامه کوتاه ۵ دلار کمتر است.

۴٫     BlueCat Screenplay Competition

رقابت فیلمنامه نویسی BlueCat همچنان خود را متعهد به کشف نویسندگان کمتر شناخته شده و دنباله روی از سنت خود مبنی بر ارائۀ تحلیل‌های کتبی برای تمامی فیلمنامه هایی می‌داند که در این رقابت شرکت کرده‌اند.

انواع فیلمنامه های بلند، کوتاه، و پایلوت (آزمایشی جهت یک قسمت مستقل از یک مجموعۀ تلویزونی) در این رقابت پذیرفته و هر ساله در آن بیش از ۴۰ هزار دلار جایزۀ نقدی به برندگان اهدا می شود. یکی از این جوایز، جایزۀ فلینی (Fellini) است، که در آن بهترین فیلمنامۀ نوشته شده توسط یک نویسندۀ بین المللی مبلغ ۲۵۰۰ دلار دریافت می‌کند.

هزینه شرکت در این رقابت ۴۵ تا ۷۰ دلار بسته به زمان ثبت نام دارد. زمان اولیه ثبت نام از ژوئن شروع و تا نوامبر ادامه دارد.

۵٫      Finish Line Script Competition

یکی از رقابت‌های معتبر بین المللی که فیلمنامه های بلند و پلات‌های تلویزیونی را قبول می‌کند. برای ثبت نام باید فرم آنلاین ثبت نام را همراه با فایل pdf  فیلمنامه پر کرده و ارسال کنید. فیلمنامه ها بهتر است بین ۷۰ تا ۱۳۵ صفحه باشند.

جایزه نفر اول ۱۷۵۰ دلار نقد، هزینه پرواز به لس آنجلس و بهرمندی از منتور عضو جشنواره، همراه با مشاوره رایگان از طرف مشاورین حرفه‌ای فیلمنامه نویسی این جشنواره دریافت می‌کنند. همین طور معرفی به چندین تهیه کننده معتبر بین المللی.

ثبت نام و ارسال آثار از مارچ تا آگوست انجام می‌شود.

هزینه ثبت نام از ۳۵ دلار تا ۹۰ دلار بسته به زمان ثبت نام، در صورتی که علاقه مندید فیلمنامه بررسی شده و بازخود و نظرات را بگیرید ۱۰۰ دلار دریافت می‌شود.

۶٫     Final Draft Big Break Contest

رقابت بین المللی فیلمنامه نویسی که با حمایلت نرم افزار فیلمنامه نویسی فاینال درفت برگزار می‌شود. ویژه فیلم‌های بلند بین ۸۰ تا ۱۲۰ صفحه و پلات های تلویزیونی بین ۴۰ تا ۷۰ صفحه می‌باشد. به جز فایل‌های pdf  فایل‌های خروجی ویژه نرم افزار فاینال درفت نیز پذیرفته می‌شود.

از جوایز این رقابت ۱۰ هزار دلار جایزه نقدی و سفر به هالیوود است.

هزینه ثبت نام از ۴۵ دلار تا ۷۵ دلار بسته به زمان ثبت نام است. زمان ثبت نام از مارچ شرو و تا جولای ادامه دارد.

۷٫     ScreenCraft

یکی از رقابت های فیلمنامه نویسی با داوری حرفه‌ای است که تمام ژانرهای موجود از کوتاه و بلند را قبول می‌کند.

جایزه نفر اول از هر بخش هزار دلار نقد است.

زمان‌های ثبت نام بسته به ژانر و دسته‌ای که انتخاب می‌کنید، متفاوت است. هزینه ثبت نام از ۴۹ دلار تا ۶۹ دلار است. میانگین تعداد صفحات ۱۰۰ تا ۱۲۰ صفحه برای فیلمنامه بلند و تا ۳۵ صفحه برای کوتاه است.

۸٫     Sundance Lab

یکی از بزرگترین رقابت‌های فیلم و فیلمنامه نویسی در جهان است. چیزی فراتر از یک رقابت را در پیش دارید، محلی که می‌تواند آغازگر باز شدن درهای بسیاری در صنعت سینما به روی شما باشد.

جشنواره فیلم ساندنس بخشی ویژه در موسسه ساندنس اختصاص داده به پروژه های فیلمنامه که در دو بخش تعریف شده‌اند.

 • Screenwriters Lab (held annually in January)
 • Screenwriters Intensive (held annually in March)

که به ۱۲ اثر انتخابی کمک هزینه، فلوشیپ و برنامه های مختلف را ارائه می دهد.

۹٫     Script Pipeline

از جشنوارهای ویژه فیلمنامه نویسی که برای بخش فیلمنامه نویسی بلند و پلات تلویزیونی  ۷ برنده با مجموع ۱۷۵۰۰ دلار جایزه نقدی دارد. ۵ دسته موضوعی در بخش فیلمنامه بلند و ۲ دسته در پلات تلویزیونی دارد.

هزینه ثبت نام از ۳۰ دلار تا ۶۰ دلار بسته به زمان ثبت نام متفاوت می‌باشد. دانشجویان از ۱۵ دلار تا ۴۰ دلار با ارائه مدارک پرداخت می‌کنند.

ثبت نام از دسامبر آغاز و تا اکتبر ادامه دارد.

۱۰٫  Scriptation Showcase

از جمله رقابت‌های ویژه فیلمنامه نویسی که توسط نرمافزار فیلمنامه نویسی Scriptation برگزار می‌شود. برندگان این رقابت به تهیه کنندگان شرکت‌های فیلمسازی و فعالان صنعت سینما و تلویزیون معرفی می‌شوند.

حجم فایل ارسالی برای فیلمنامه های بلند ۸۰ تا ۱۲۰ صفحه، پلات تلویزیونی ۳۰ تا ۷۰ صفحه و فیلمنامه کوتاه زیر ۳۰ صفحه باید باشد.

نفر اول هزار دلار جایزه نقدی، ۱ سال اشتراک نرم افزار و یک سال حضور در صنعت سینما را دریافت می‌کند.

هزینه ثبت نام ۳۹ تا ۵۹ دلار بسته به زمان ثبت نام متفاوت می‌باشد. ثبت نام از آپریل آغاز و تا جولای ادامه دارد.

تهیه شده توسط: کارگاه ترجمه فرد

نوشته های مشابه

‫28 دیدگاه ها

 1. سلام ضمن عرض سلام و خسته نباشید آیا از ایران هم می توان در این فرا خوان شرکت کرد و اگر شدنی هست باید اثر خود را ترجمه کنیم ؟ لطفا جوابتون رو به این شماره پیامک کنید
  ۰۹۲۱۵۵۱۳۶۵۹

  1. تمام این رقابتها بین المللی هستند و از سرتاسر دنیا می توانند شرکت کنند. کارها باید به زبان انگلیسی ترجمه و فرمت بندی با فاینال درفت شوند. در صورتی که توضیحات بیشتری می خواهید به مجله ایمیل بزنید.

    1. ما هم می تونیم براتون ترجمه کنیم اگر بخواید. اگر ایمیل بزنید راهنمایی می شید.

  2. سلام ، بنده تاکنون فقط در یک جشنواره ( فیلمنامه نویسی ) سراسری تهران شرکت کردم و تندیس و رتبه سوم ‌کسب نمودم ، حال حدودا پنج سال است که فیلمنامه بلند ( بر اساس واقعیت ) مشکلات ، کمبود ، نیاز و …مردم کردستان از مسدود شدن جادهها ، مرگ کولبران در برف و سرما ، مرگ زنان حامله بدلیل بسته شدن جاده ، نبود امکانات در روستاهای مرزی بخصوص امکانات تحصیل ( مدرسه ، معلم و..) و …نوشته و آماده دارم ، چند نفر از اساتید فیلمنامه را قابل ساخت و فیلمبرداری دانستند ، قطعا ساخت این فیلم نه تنها در داخل بلکه در خارج هم با استقبال چشمگیری روبرو خواهد شد ، لطفا و لطفا موسسه معتبر فیلمسازی را به بنده معرفی کنید ، ممنون میشم

 2. با سلام و خسته نباشد.
  یک دنیا سپاس از زحمتی که کشیدید و این مطالب خوبتون.
  دست شما درد نکنه. فقط الان که چک کردم سایت pipeline رو دیدم که از سال ۲۰۱۸ دو بخش فیلمنامه کوتاه و همین طور فیلم کوتاه رو به دو بخش فیلمنامه بلند و تلویزیونی هم اضافه کرده.

 3. سلام! مهمترین چیزی که ذهن من رو درگیر کرده. وقتی فیلمنامه رو برای شرکت در یک رقابت میفرستی ، مالک اثر خودت هستی ، یا دیگه اون فیلم نامه از دستت خارج میشه ؟ و اینکه چطور میشه فیلمنامه و ایده ی خودت رو از سرقت حفظ کنی ؟!

 4. سلام من چند جایزه فیلمنامه نویسی در کشور گرفتم و خیلی علاقه و استعداد در ژانر کمدی دارم.از خود راضی نیستم ولی مطمئنم که در سینمای تجاری و کمدی به شرط پشتیبانی نتیجه خواهم گرفت.لطفا اگر میشه کمک کنید چه باید کنم که دست نوشته هایم دیده و درصورت جلب توجه،در سینما بکار گرفته شود.با تمام احترامی که به سینمای کمدی کشورم دارم،احساس میکنم از نود درصدشون کارم قوی تره.یاحق

  1. سلام درسته.. منم همینطور… من هر جا نمایشنامه مو فرستادم رتبه آورده… اما متاسفانه هیچ جایی اجرا نشده و تا به حال دیده نشده.. امیدوارم یه کارگردان خوب برای متن هام پیدا بشه

 5. سلام.خسته نباشید.
  من فیلم نامه ای به نام : “”” فرار مغزها یا فرار از مغزها؟ “”””
  ژانر این فیلم نامه علمی و تخیلی هستش و دارای هفت قسمت که برگرفته شده از هفت شخصیت اصلی فیلم نامه هستش.ولی بخاطر موضوعش امکان ساختش در ایران نیست.چون موضوعش در رابطه ای هستش که نیاز به عوامل وتجربه بالا داره.
  در کل بخوام گوشه ای از فیلم نامه رو توضیح بدم اینجوریه که :
  یه سازمان نیمه دولتی علمی و پزشکی هستش که کارشون ساختن یک حافظه ای با توانایی ذخیره بی حد می باشد.اما بعد از تلاش های زیاد به یک نتیجه میرسند که مغز انسان کامل ترین هارددیسک برای ذخیره اطلاعات هستش.اما با مشکلی روبرو هستن که نمیشه تمام اطلاعات رو با مطالعه وارد حافظه انسان بکنند و ……
  به هرحال بالا ادامه پیدا می کنه و راهی پیدا می کنند و باز هم بخاطر مشکلی مجبور هستن آزمایشات رو بر روی هفت نفر انجام بدن.بعد از انجام آزمایشات این افراد وارد جامعه میشن و این سازمان نیمه دولتی این افراد رو زیر نظر داره و رفتار وکارهاشون را بخاطر ازمایشات بررسی می کنند…
  این افراد که حالا دارای توانایی های خاصی هستن نسبت به بقیه برتر هستن ازنظر فیلم نامه و به مردم در مورد این آزمایشات گفته نشده ولی وقتی مردم از منبعی ناشناس میفهمن ترسی بینشون بوجود میاد بخاطر این افراد و …
  حالا برای هرکدام از این هفت نفر که در جامعه هستن و تفکرشون متاوت شده و رفتارشون فرق کرده ، در فیلم نامه به توضیح زندگی شخصی و دیدگاهشون نسبت به مردم ودیدگاه مردم نسبت به این افراد پرداخته و سرانجامی که براشون رخ میده رو نشون میده.
  و در قسمت هشتم هم ماجرایی خاص در ادامه این هفت قسمت پیش میاد و ….

 6. بالا بیان کردم فیلم نامه ای که نوشتم.از تمامی دوستانی که علم یا توانایی یا به هر روشی می تونند کمک کنن لطفا جواب بدند.زمان زیادی رو واسه نوشتنش گذاشتم.البته اول هدفم ارسال به جایی واسه ساخت نبود و فقط درقالب داستانی نوشتم.اما وقتی چندتا از دوستام و استادام خوندن یک قسمت از هفت قسمت رو خیلی راضی بودن وخواستاردادن قسمت های بعدی بودن.سه سال زمان برد نوشتنش.حداقل اگر از دوستان کسی اشنایی داره دست به دست کنید این موضوع و خلاصه رو تا به یاری همگی شاید بدرد بخوره.ممنون از همگی

 7. سلام فیلم نامه شما زیباس ولی متاسفانه شباهت زیادی به فیلم نامه،لوسی ،و زد تی سی داره ،سعی کنید چیزی ک می نویسید ساخت ذهن خودتون و بدون شباهت باشه چون شما در حال رقابت هستید پس خودتون رو جزو افرادی ک کپی برداری می کنند نکنید

 8. سلام
  بنده یک فیلمنامه نوشتم که خوب امکان ساختش در ایران نیست. می خواستم بدونم راهی هست که این فیلمنامه رو با تهیه کننده یا کارگردانی به اشتراک بگذارم؟

  1. برای این منظور با این شماره تماس بگیرید راهنماییتون می کنن. ۰۹۱۹۹۹۱۳۰۰۷ اقای طاهری

 9. سلام برای شرکت در هر کدوم از این مسابقات آیا موسسه شما برای مراحل ثبت نام کمک میکند. و این که برای ترجمه آثار جای مخصوصی برای فیلمنامه نویسی سراغ دارین ؟؟

  1. سلام بله کمکتان می کنیم. برای ترجمه هم مترجمین تخصصی ترجمه فیلمنامه و داستان را به شما معرفی می کنیم. برای این منظور می توانید درخواستتان را ایمیل کنید.

   1. با سلامی دوباره الان برای کدوم یک از این جشنواره ها برای ثبت نام زمان داریم؟؟

   2. سلام ، آیا در نرم افزار فاینال درافت میتوان فارسی استفاده کرد ، لطفا راهنمایی کنید.
    سپاسگذارم

 10. سلام میشه ایمیل تونو بفرستین؟
  سوال دیگم اینه که گفتین برای اینکه قالب بندی فیلنامه درست باشه از نرم افزار فیلنامه نویسی استفاده‌ کنید، میشه نرم افزارشو معرفی کنید؟

 11. سلام ،
  آیا در فاینال درافت میتوان فارسی استفاده کرد ،
  لطفا راهنمایی کنید ،
  سپاس

 12. با عرض سلام
  من از طنز نویسان مجله گل آقا بودم چهار کتاب طنز به نام های
  دختر تاپ تهران ، خواستگاری آسان ، اخبار با حال ، غضنفر دیپلمات می شود
  نوشته ام این کتاب ها از سایت فیدیبو قابل دانلود کردن هستند
  متاسفانه برای این چهار کتاب به من ۴۰۰ هزار تومان حق التحریر در طی
  ده سال داده اند من فیلم نامه نوشتن بلد نیستم و درآمد زیادی ندارم
  اگر امکان دارد به من کمک کنید تا بتوانم پولی به دست بیاورم
  من حدود ۱۶ سال قبل برای مجله جوانان آمریکا طنز می نوشتم و آقای
  ذکایی سردبیر محترم آن مجله مرا می شناسند و برای من درآمدی بود
  ولی متاسفانه با برخورد ماموران امنیتی مواجه شدم و از این درآمد هم
  محروم شدم لطفا مرا راهنمایی بفرمایید در اینستاگرام و فیس بوک هم
  پیج دارم به نام saeedrahmannia

 13. سلام ببخشید من یک نویسنده هستم و یه رمان اکشن درام نوشتم میتونین برام ترجمه کنین؟ و اینکه هزینه‌ای داره؟ و اگه هزینه داره قیمتش چقدر میشه؟

 14. وقت بخیر
  هزینه ترجمه فیلم نامه و ارسال برای جشنواره‌ های مد نظر برای فیلم نامه ۱۰۰ صفحه ای حدودا تماما چند میشه؟

  1. سلام هزینه های ترجمه در لینک زیر نوشته شده است. برای فیلمنامه فرمت بندی فاینال درفت هم هست که در صورتی که بخواهید مبلغ مجزا و به صورت صفحه ای محاسبه می شود. برای ثبت نام در رقابتها باید اول اطلاعاتی درباره فیلمنامه شما داشته باشیم لطفا این موارد را ایمیل بزنید.
   http://fardmag.ir/%d8%aa%d8%b1%d8%ac%d9%85%d9%87-%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5%db%8c-%d9%87%d9%86%d8%b1/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا